Дружина Червонека не стерпіла його знущань, жінок і зоряної хвороби

20 липня 2007, 12:16

Понад місяць тому запорізький губернатор Євген Червоненко в короткому телеінтерв'ю заявив, що розлучається. Тепер його дружина або скоріше вже майже колишня дружина Маргарита вирішила дати свою версію ситуації в родині Червоненків.

"Я понад рік мовчала, не хотіла, щоб наші сімейні проблеми отримали розголос. Просила у Жені цивілізованого розлучення. Але він відповів, що не заспокоїться, доки не пустить мене з торбою по світу. Тепер я не розумію, як я могла кохати цю людину 19 років", - сказала вона в інтерв'ю "Фактам".

Маргарита зізналася, що безладдя в родині тривають вже кілька років. А почалися вони приблизно з того моменту, коли Євгеній Альфредович посів посаду міністра транспорту України. "Його зіпсувала зоряна хвороба. З того часу як він став займати високі посади, у нашій родині почався кошмар, який триває до сьогодні", - сказала екс-кохана екс-міністра транспорту.

"Зі мною "воювали" три роки. Не хочу сказати, що конфлікт зародився тільки на ґрунті жінок. Тому що у нього їх було багато й різні. І я про це знала", - сумно повідала Маргарита.


"Але коли Женя став міністром, то вже і не намагався від мене щось сховати, приходив до мене і говорив: "Усі вважають мене класним. От подивися – черга стоїть". На що я йому відповідала: "Любий! Мене звуть Маргарита. Я - не з черги"... Зрештою, те, на що Женя перетворив нашу родину, мене перестало влаштовувати", - пояснила вона.

"У 2005 році в Ялті під патронатом Жені проходило ралі. І дійшло до того, що там він підняв на мене руку. Через цю образу я вже переступити не могла..," – зізналася Марго.

"Те, на що Женя перетворив нашу родину, - це просто ганьба. У Росії, у Швейцарії всі знають про наші проблеми!", - ремствує Маргарита. Вона також сказала, що запорізький губернатор втягує в чисто сімейний конфлікт усіх своїх друзів і знайомих.

"Природно, що, залучаючи сторонніх людей, Женя сам обрубав усі кінці, щоб мирно вийти з ситуації, що склалася. Тому що тепер він не може "увімкнути задню": як же так, якщо повернеться в сім‘ю, то що подумають друзі? Смутно і смішно..." – додала Маргарита.

При цьому дружина кремезного Червоненка абсолютно заперечує звинувачення чоловіка, начебто вона зрадила його заради грошей. "Подібні розмови - чисте марення і неправда. Весь основний капітал - відсотків 95 - у Жені в руках. Гроші ним закопані так глибоко, що я навіть не знаю, хто може їх знайти..," – каже вона.

"А з усього майна родини на мене було оформлено до смішного мало: тільки деяка нерухомість. Але тепер він вирішив, що і цього для мене забагато. Заявив мені: "Будеш жити на асфальті", - додала Маргарита.

При цьому дружина Червоненка, за її словами, забезпечити себе завжди зможе, а майже за 20 років спільного життя не працювала вона від сили рік. При тому останні сім років саме Маргарита керувала сімейним концерном "Орлан".

Також пані Червоненко поділилися своїми припущеннями, чому саме грошовою зрадою чоловік пояснив пресі їхнє розлучення.

"Наскільки мені відомо, у Жені можуть бути фінансові проблеми у зв'язку з невиконаними обіцянками перед дуже впливовими людьми. Він обіцяв залагодити їхні справи, але слово своє не стримав. Тому йому тепер, напевне, дуже на руку показати усім, що нібито дружина все відібрала, й у нього нічого немає... Це виглядає якось не по-чоловічому", - сказала вона.

А 24-го липня в Апеляційному суді Київської області відбудеться засідання по розділу сімейного майна Червоненків.

"Зараз чоловік намагається відсудити у мене майно - будинок і квартиру в центрі Києва. Один раз я приїхала додому, а весь одяг і взуття були зібрані і невідомо куди вивезені. Він забрав усе - картини і вази вивіз ще раніше. Забрав усі мої прикраси - годинник, сережки, кільця... Залишилися тільки капці й те, у що я була вбрана", - розповіла "Фактам" Маргарита.

"Мені коштувало величезних зусиль повернути хоча б одяг. За його наказом у будинку відключали світло, газ, воду. Зрештою, Женя наказав охороні не пускати мене в будинок, і я була змушена переїхати у квартиру своєї мами", - продовжує вона.

Маргарита стверджує, начебто Євгеній Червоненко "пообіцяв залишити ні з чим усю родину".

"Відбирає майно в моєї мами. Вигнав з квартири дочку та її чоловіка. Уявіть, діти повернулися якось додому, а всі замки на дверях замінені. Коли ми прийшли зі слюсарями, то охоронці, які чергували у під'їзді будинку, нас просто виштовхнули. А викликана нами міліція нічого не робила", - розповідає Марго.

"Очевидці розповіли нам, що з квартири було вивезено все абсолютно: і меблі, і речі. Я передзвонила Жені і попросила повернути хоча б одяг та документи дітей. Але у відповідь почула лише чергову порцію образ і знущань. Тоді ми змушені були звернутися до суду", - продовжила вона.

При всьому тому Маргарита Червоненко каже, що намагалася укласти з чоловіком мирову. Утім, з цього нічого не вийшло.

Наостанок вона додала: "Я хочу розійтися цивілізовано, мені набридли скандали. Але боюся, що наша історія закінчиться не швидко. Я добре знаю Женю. Така риса, як помста, є у його характері..," - сказала вона.

Фото "Фактів", "Галицьких контрактів", "Газети по-українськи", "Ділової столиці"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів