Могилевську обстріляли яйцями

29 травня 2007, 15:21

У суботу 26 травня на співачку Наталю Могилевську здійснили справжній напад, щоправда яєчний.

Інцидент трапився під час її концерту в рамках туру "Этот танец" у Тернополі.


Могилевську обстріляли яйцями на концерті

Річ у тім, що енна кількість молодиків, членів всеукраїнської організації "Тризуб", вирішили піддати Наталю обстрілу боєприпасами у вигляді курячих яєць.

Ще перед концертом члени організації роздавали листівки з написом "Не хочеш співати українською — танцюй...". А коли Могилевська почала свій виступ, в неї полетіли яйця, одне з яких таки влучило, як пише "УНІАН".

Однак плани зловмисників були дещо попсовані. Охоронці затримали трьох хуліганів одразу потому, як Могилевська закінчила виконувати пісню.

Після другого місця у "Танцях із зірками" Могилевська з Ямою їздять країною. Дехто на їхнє шоу навіть проносить у трусах яйця

Як повідомляє інформаційне агентство "Скрін Медіа", про "яєчний замах" на Могилевську правоохоронці знали ще напердодні концерту. Хтось зі зловмисників нібито не стерпів і похвастав своїми планами в Інтернеті.

Так, в суботу на концерті міліціонери влаштовували всім присутнім справжній обшук. Можливо, саме через це деяким хуліганам прийшла у голову "оригінальна" думка – пронести яйця в трусах.

Та й тут не пощастило злощасним махінаторам. Вони були вчасно виявлені і відправлені у дільницю. А одному молодику при спробі прорватися в зал глядачі роздавили метальні снаряди в місці їхнього зберігання, що викликало загальний сміх.

А Наталя навіть не помітила, як з її концерту виводили людей у патьоках з курячих яєць

"Я навіть нічого не помітила. Нас попереджали про те, що можливі якісь провокації, але ми не роздумуючи приїхали у місто, жителі якого задовго до концерту купили всі квитки на шоу. Ми вирішили не кривдити їх через купку якихось недоумків, які недолік мізків у голові намагалися компенсувати зайвими яйцями в трусах", - прокоментувала події на своєму шоу сама Могилевська, пише "Скрін Медіа".

Могилевській, на відміну від Януковича та Білик, пощастило уникнути яйце-обстрілу

Тернопільським "тризубівцям" прийшлася не до душі Могилевська через те, що співає вона не українською, а російською. Для членів "Тризубу" такі акції завершуються стягненням штрафу у сумі 51 гривень за адміністративне порушення.

Якщо згадати, то Могилевська стала не першою, хто "удостоївся" яйце-обстрілу. Таким самим знаком уваги свого часу не обійшли Ірину Білик та Вєрку Сердючку.

За матеріалами "Screen Media" та "УНІАН"

Фото "Бульвар", "Севастопольська газета"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів