Могилевську обстріляли яйцями

Вівторок, 29 травня 2007, 15:21

У суботу 26 травня на співачку Наталю Могилевську здійснили справжній напад, щоправда яєчний.

Інцидент трапився під час її концерту в рамках туру "Этот танец" у Тернополі.

Могилевську обстріляли яйцями на концерті

Річ у тім, що енна кількість молодиків, членів всеукраїнської організації "Тризуб", вирішили піддати Наталю обстрілу боєприпасами у вигляді курячих яєць.

Ще перед концертом члени організації роздавали листівки з написом "Не хочеш співати українською — танцюй...". А коли Могилевська почала свій виступ, в неї полетіли яйця, одне з яких таки влучило, як пише "УНІАН".

Однак плани зловмисників були дещо попсовані. Охоронці затримали трьох хуліганів одразу потому, як Могилевська закінчила виконувати пісню.

Після другого місця у "Танцях із зірками" Могилевська з Ямою їздять країною. Дехто на їхнє шоу навіть проносить у трусах яйця

Як повідомляє інформаційне агентство "Скрін Медіа", про "яєчний замах" на Могилевську правоохоронці знали ще напердодні концерту. Хтось зі зловмисників нібито не стерпів і похвастав своїми планами в Інтернеті.

Так, в суботу на концерті міліціонери влаштовували всім присутнім справжній обшук. Можливо, саме через це деяким хуліганам прийшла у голову "оригінальна" думка – пронести яйця в трусах.

Та й тут не пощастило злощасним махінаторам. Вони були вчасно виявлені і відправлені у дільницю. А одному молодику при спробі прорватися в зал глядачі роздавили метальні снаряди в місці їхнього зберігання, що викликало загальний сміх.

А Наталя навіть не помітила, як з її концерту виводили людей у патьоках з курячих яєць

"Я навіть нічого не помітила. Нас попереджали про те, що можливі якісь провокації, але ми не роздумуючи приїхали у місто, жителі якого задовго до концерту купили всі квитки на шоу. Ми вирішили не кривдити їх через купку якихось недоумків, які недолік мізків у голові намагалися компенсувати зайвими яйцями в трусах", - прокоментувала події на своєму шоу сама Могилевська, пише "Скрін Медіа".

Могилевській, на відміну від Януковича та Білик, пощастило уникнути яйце-обстрілу

Тернопільським "тризубівцям" прийшлася не до душі Могилевська через те, що співає вона не українською, а російською. Для членів "Тризубу" такі акції завершуються стягненням штрафу у сумі 51 гривень за адміністративне порушення.

Якщо згадати, то Могилевська стала не першою, хто "удостоївся" яйце-обстрілу. Таким самим знаком уваги свого часу не обійшли Ірину Білик та Вєрку Сердючку.

За матеріалами "Screen Media" та "УНІАН"

Фото "Бульвар", "Севастопольська газета"


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів