Скрябін матюкався, і тепер його не пустять у Франківськ?

11 травня 2007, 18:52

Нещодавно завершилися святкування 345-річчя міста Івано-Франківськ. У ході святкових концертів виступила й популярна група "Скрябін". І все б добре, та Кузьма примудрився вляпатися у скандал.

Виконуючи пісню "Чорнобиль" фронтмен гурту Андрій Кузьменко підбурив слухачів до відвертої лайки під час святкового концерту біля міського озера. Саме це й обурило громаду міста і міську владу.


Тепер громада Івано-Франківська вимагає Кузьми вибачення за його поведінку.

За словами мера Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса, "така поведінка, яку дозволяв собі на концерті "Скрябін" неприпустима". Окрім того, такий конфлікт співака з іванофранківською громадою може вилитися у те, що Кузьму просто не пустять в місто.

"Заводити молодь можна, і навіть треба, але не таким чином. Кузьменко повинен вибачитися перед громадою міста. Якщо цього не буде - не буде більше Кузьменка в Івано-Франківську", - заявив міський голова, пише "УНІАН".

Зараз готується звернення до Кузьменка з вимогами вибачитися. Адже оскільки концерт транслювало у прямому ефірі обласне телебачення, всі ці "неподобства" авторства Кузьми побачило чимало людей...

Фото з офіційного сайту "Скрябіна" та "ЛюксФМ"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів