Стриптиз-рейтинг політиків: ноги Шуфрича і Тимошенко, торс Ющенка, пупок Ганни Герман

13 квітня 2007, 14:47

Космічна швидкість, з якою падають рейтинги українських політиків, має змусити їх вдатися до єдиної безпрограшної комбінації, яку випробували на собі майже всі відомі зірки естради і кіно.

Давно помічено, що будь-яка оголена частина зіркового тіла приносить більше популярності, аніж усі інтерв’ю, фільми, кліпи і тусовки разом узяті.

Проте декому з українських політиків перед виконанням такого "смертельного номеру" варто як слід поміркувати, щоб замість нечуваної популярності раптом не втратити залишки народної любові.

І хоча корекцією зовнішності (і не тільки за допомогою спортзалу) українські політичні діячі захопилися вже давно, більшості з них все ще є над чим працювати.

ТаблоID вирішив зібрати факти відомих публіці оголень депутатських, урядових і навіть президентських тіл, склавши рейтинг політичного стриптизу.

Шрами прикрашають чоловіка. У Шуфрича їх багато, починаючи від травм голови чи то від картоплі, чи то від пакету з кефіром, закінчуючи ногами

Шрами прикрашають чоловіка. У Шуфрича їх багато, починаючи від травм голови чи то від картоплі, чи то від пакету з кефіром, закінчуючи ногами

На останньому місці за ступенем оголеності опинився нинішній міністр МНС Нестор Шуфрич, якого навіть називали секс-символом українського політикуму.
Комплекси не заважають жити Семенюк. Вона носить глибоке декольте

Комплекси не заважають
жити Семенюк. Вона носить
глибоке декольте.
Фото УНІАН

Відсутність фото Нестора Івановича під час історичних подій у ЦВК 2004 року, коли той бігав приміщенням Центрвиборчкому з голою спиною, відсунула Шуфрича від перших позицій у рейтингу (хоча тоді кадри голого депутата побачила вся країна).

Проте в архіві ТаблоID знайшлася інша, хоч і менш відверта, але теж цікава фотографія часів захисту відомого СДПУ(о)шника Івана Різака від тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Тоді Шуфрич і його колега Тамара Прошкуратова прикувалися кандалами до лікарняного ліжка Різака і влаштували втрьох лежачий бойкот.

При цьому Шуфрич показав світу свою оголену ногу з закривавленою раною, мабуть, отриманою в боях за Різака.

На п’ятому місці опинилася голова Фонду держмайна Валентина Семенюк, яка несподівано, певно, і для себе, оголила більшу частину своїх грудей. Фото Валентини Петрівни, яке нещодавно з’явилося у ЗМІ, шокувало своєю відвертістю.

Волохата спина Балоги справила фурор. Фото прес-служби президента

Волохата спина Балоги справила фурор. Фото прес-служби президента

На четвертому місці опинилася розрекламована торік ТаблоIDом спина голови секретаріату президента Віктора Балоги.

Тимошенко показала свої ноги

Тимошенко показала свої ноги. Фото "Газети 2000"

Тоді журналістів зацікавило густе оволосіння спини голови офісу Ющенка, що свідчить про його особливий темперамент та сексуальну активність.

Проте з часів того історичного Водохреща, коли президент змусив півкабміну і свого секретаріату пірнати в ополонку, справжній мачо Віктор Балога у "стилі ню" більше на люди не виходив.

Почесне третє місце посіла секс-символ української політики серед жінок Юлія Тимошенко. На жаль, стриптиз від леді Ю українські репортери побачили лише одного разу і дуже давно – у 2002 році.

Тоді Тимошенко показала найбільш спокусливу на її думку частину свого тіла – ноги. В історії загубилися причини такого жесту Юлії Володимирівни, проте ефект від нього був незабутнім.

На другому місці у рейтингу політичного стриптизу опинився президент Віктор Ющенко, який минулого року роздягнувся майже повністю. Зимове купання в ополонці змусило президента піти на нечувано сміливий крок. Адже фото майже голого українського президента тоді побачив весь світ.

На жаль, у рейтингу не з'явиться нинішній прем'єр Віктор Янукович, який не оголювався навіть під час Водохреща. Вирішивши, що таке моржування не для нього, Віктор Федорович у той день стояв біля ополонки у теплій шапці-вушанці.

Ющенко роздягся до трусів. Фото прес-служби президента

Проте за ступенем демонстративності вчинок Ющенка поступається переможниці рейтингу оголених політичних тіл "регіоналці" Ганні Герман.

Ганна Германа на мітингу на Майдані. Фото Анни Андрієвської

Ганна Герман на мітингу на Майдані. Фото Анни Андрієвської

Перше місце Герман у стриптиз-рейтингу важко обґрунтувати словами. Але навіть з фото живіт соратниці Януковича справляє незабутнє враження, варте перемоги.
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів