Пінчука з дружиною провели під конвоєм до зони

5 грудня 2006, 18:22

Хол Жовтневого палацу, напівтемрява, люди у білих халатах з ліхтариками і німецькими вівчарками: "Швидше, швидше, швидше!!! Проходимо!!!".

Це друга із шести вистав Андрія Жолдака у проекті "Дні сучасного театру", з якими режисер приїхав до Києва, - "Один день Івана Денисовича".


За кілька хвилин Пінчука з дружиною під конвоєм поведуть до зали

Глядачів під "конвоєм" людей у білому розсаджують на сцені за півметра від "зони": холод, гавкіт собак і ґрати.

А далі білі та чорні зайчики, актори в "чому мама народила", вода, тирса, запах хвої і сирі яйця об стінку.

Шукати сенс у виставах Жолдака-Тобілевича IV – справа невдячна. Можна навіть припустити, що в окремих моментах він просто вдається до чистої провокації.

Коли в одному з епізодів на столі з'явилася жінка, що періодично видавала з одного місця специфічні звуки, Жолдак, що сидів серед глядачів, тихенько хихикав.

Так як на сцені було заплановано усього з півсотні місць, серед VIP-гостей можна було помітити тільки радника президента Маркіяна Лубківського та зятя Леоніда Кучми Віктора Пінчука з дружиною Оленою Франчук.

Усі вони прийшли на особисте запрошення режисера. Не дивлячись на дружні стосунки з Жолдаком, подружжя Пінчуків уперше побачило його виставу.

Затятим глядачем і поціновувачем творів Жолдака обіцяє стати Лубківський. Він уже був на першій виставі "Гамлет. Сни", що пройшла у Національній опері України, і зібрався відвідати усі інші, які будуть йти у столиці до кінця грудня.

О 19.05 Жолдак все ще стояв у холі в компанії своїх гостей: Пінчука та Лубківського

Радник президента зізнався, що ходитиме до театру не за квитками, які, до речі, коштують, від 15 до 500 гривень, а за запрошеннями. Із самим же режисером Лубківський познайомився не так давно - місяців зо два-три тому в процесі організації проекту.

Серед тих, хто вже встиг посмакувати у неділю жолдаківського "Гамлета" були ведучий Савік Шустер з дружиною, журналісти Роман Скрипін та Микола Вересень, лідер гурту "Мандри" Фома, ведучий Олексій Дівєєв-Церковний та видавець Іван Малкович.

Усі фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів