Горбаль і Галліна таки розлучаються. Рибки залишаться дружині

16 листопада 2006, 11:15

Нерадісні припущення щодо сімейних стосунків депутата Партії регіонів Василя Горбаля і співачки Галліни все-таки справдилися.

Незважаючи на те, що кілька днів тому сам Горбаль заявив TabloID, що всі розмови про розлучення – це "єрунда", прес-секретар співачки все ж розповіла, що шлюборозлучний процес йде.

Це ж стало зрозумілим і зі слів Галліни, в гості до якої приїхав "Блик". Демонструючи свою величезну колекцію статуеток риб, співачка сказала, що довго сперечалася з чоловіком, чиї вони, і в результаті рибки залишилися в неї.


"А в квартирі мені хочеться усе змінити. А ще краще – змінити квартиру...", - додала вона.

Які будинки, машини в результаті розлучення залишаться зі співачкою – невідомо, але величезний гардероб, нажитий за десять років безбідного життя, очевидно Горбалю не цікавий. Модних речей у зірки в достатку, та їхню ціну вона наполегливо приховує.

"Не пам'ятаю, чесно. Я не забиваю голову непотрібною інформацією", - запевняє Галліна.

Але марки її одягу говорять самі за себе – Gucci, Dolce & Cabana, Лакруа... або ексклюзивні сукні і пальто від Роксолани Богуцької. До того ж вбрання стільки, що зберігаються вони не тільки в гардеробній кімнаті, але й у величезній шафі у спальні.

Більш того, Галліна виявилася таким собі "колекціонером" взуття – у цьому вона могла б позмагатися із заступником Черновецького Іреною Кильчицькою, в якої у гардеробі понад двісті пар взуття, деякі з яких вона не одягала жодного разу.

Невідомо, скільки усього взуття у дружини Горбаля, але одних тільки чобіт у неї близько ста пар. Усі зберігаються в коробках, а на кожній записочка з інформацією про колір, модель... Знову ж таки від Роберто Каваллі, Gucci, Dior, привезені з Парижу.

Є і завидна колекція головних уборів – хутряні шапки, шкіряні капелюхи, кепки в стразах. І це все при тому, що Галліна, як вона запевняє, не любить ходити по бутіках і взуттєвих магазинах.

Фото взято з сайту http://news.online.ua/

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів