Соратник Януковича проміняв Галліну на коханку?

7 листопада 2006, 15:26

До останнього часу естрадній зірці Галліні якось не щастило. Попсові пісеньки про "Джиммі" і "Сумну зірку" все ніяк не приносили слави. Навіть депутатський статус чоловіка Василя Горбаля не допомагав.

Але тепер усе має змінитися. Доля подарувала Галліні шанс прославитися за рахунок скандалу, який зачепить не лише шоу-бізнес, а й політику.


'Горбаль

Горбаль і Галліна були завжди разом. Фото "Бульвару"

Справа в тому, що Галліна подала на розлучення і незабаром на почесного президента "Укргазбанку" регіонала Горбаля чекає гучний процес.

Більше того, як пишуть "Факти", причиною розлучення нібито стала подружня невірність. Кажуть, глава сім’ї останнім часом став з'являтися на людях із новою пасією.

Горбалю мало Галліни?

Газета пише, що скандал у зоряному сімействі розгорівся не дуже давно - після того, як у серпні подружжя повернулося з Парижу.

Але, крім гучного скандалу, на Горбаля чекають ще й фінансові проблеми, бо Галліна подала заяву про розподіл майна і має намір відстоювати свої права.

Поборотися є за що: депутат Василь Горбаль входить у число найзаможніших людей столиці.

Подружжя жило в розкішній квартирі на Червонозоряному проспекті. У листопаді повинні були переїхати в шикарний новий будинок на Печерську, будівництвом якого займалися цілий рік.

Що стосується іншого майна, то джип "Тойота Лендкрузер" рахується за Галліною. До речі, у травні, на 30-річчя, чоловік подарував співачці темно-синій "БМВ". Кажуть, офіційно ця машина їй не належить.

'"А

"А я ще мерзла через тебе на вокзалі!"

Пікантності ситуації надає й те, що подружжя прожило разом майже десять років.

"Їх вважали щасливою парою, Василь балував дружину, у прямому і переносному значенні носив на руках!", - пишуть "Факти".

Горбаль поки що мовчить

Горбаль поки що мовчить

Галліну (яка, до речі, також є депутаткою, але не Верховної, а Київської обласної ради) і Василя можна було побачити разом на різних тусовках і світських вечірках. А під час революції Горбаль ще й змусив свою дружину мерзнути на "біло-блакитному" Майдані.

Тоді як у центрі Києва рябіло від помаранчевого кольору, дружина соратника Януковича розважала нечисленних прихильників Віктора Федоровича на сцені Привокзальної площі.

Зараз Галліна відмовляється давати будь-які коментарі, а в приймальні Горбаля ТаблоID відповіли, що депутат зв’яжеться з журналістами, якщо вважатиме, що йому є що їм сказати.

Ім’я ж міфічної подружки Горбаля ніхто не знає. Проте, мабуть, багатьом було б цікаво побачити, на кого депутат проміняв пристрасну брюнетку Галліну.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів