Майка-алкоголічка Мороза, безрукавка Порошенка, біч-гьорл Семенюк

11 вересня 2006, 11:46

Бути депутатом в Україні – дуже прибутковий бізнес, інакше б не коштувало прохідне місце у деяких виборчих списках 5 мільйонів доларів. Однак, попри те, що в політику ідуть люди небідні, тут часто зустрічають екземпляри, які не мають уявлення про елементарні норми зовнішнього вигляду.

ТаблоID представляє свій хіт-парад погано вдягнутих політиків.

У номінації "Комбінація" переміг 45-річний пенсіонер і депутат Василь Грицак з Партії регіонів. Цей ветеран податкової служби додумався до того, що під темно-синій костюм вдягнув білі туфлі. "Добре, що не чєшкі", - відповімо ми пану Грицаку.

У номінації "Парламент як пляж" переміг Давид Жванія, який прийшов на засідання вищого законодавчого органу в такому вигляді, наче збирався на прогулянку узбережжям Монако.


У номінації "Безрукавка" переміг Петро Порошенко. Цей досвідчений бізнесмен і політик, фігурант рейтингу мільйонерів "Wprost", випускник факультету міжнародних відносин не знає, що одягати під піджак сорочку з коротким рукавом заборонено діловим етикетом. Заборонено і все! Яка б на вулиці не була спека.

У номінації "Челночный бизнес" аж дві переможиці. Це депутатки з "Нашої України" Лілія Григорович та Ксенія Ляпіна. Зовнішній вигляд цих дам так само далекий до норм парламентаря, як базар у Стамбулі до "Галері Лафайєт" у Парижі.

У номінації "Колгоспниця" перше місце в Тетяни Засухи. А інакше як пояснити візерунок, яким вона прикрасила свою філейну частину?

У номінації "Біч-гьорл" поза конкуренцією Валентина Семенюк. Вона у парламент взуває босоніжки на шнурівці, які більше пасують 20-річним дівчатам, і були б доречні десь на турецькому курорті. Щоправда, взуття Семенюк – як можна судити з логотипу – американської фірми Tommy Hilfiger, яка в Штатах користується особливою популярністю у престарілих багатіїв та чорношкірих репперів.

У номінації "Аль Капоне" переміг донецький друг Рината Ахметова Равіль Сафіуллін. Це ж треба додуматися – у парламент одягнути білий костюм у тонку смужку! Не вистачає лише широкополого капелюха і "браунінга" під пахвою – то буде справжній гангстер!

А у номінації "Майка-алкоголічка" переміг спікер Олександр Мороз, який ніяк не може забути звичку, характерну для часів Брежнєва і Андропова – вдягати майку під білу сорочку. Звичайно, голова парламенту може зігріватися як вважає за потрібне – але не так, щоб у підсумку вся країна бачила його білизну.

Фото Ганни Андрієвської і TaблoID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів