У порнофільмі про Лукашенка з'явиться Вітренко

Середа, 30 серпня 2006, 19:50

Росія готує для Білорусії справжню бомбу. Правда бомба не фізична, а така ж, яку раніше підклали й Україні.

Через пару місяців повинна відбутися презентація нової "політичної еротики" за назвою "Батькіно щастя".

Путін робить вигляд, що нічого не знає про "бомбу"

Режисером виявився давно відомий персонаж – Олександр Валов, що прославився зйомками фільму "Юлія", де головними героями стали Тимошенко і Саакашвілі.

А ще саме він розкрутив групу "Мин нет" і зробив співачкою порноактрису Олену Бєркову.

Хто з казацького роду, а хто з радянського

Отже, цього разу головним героєм порнокомедії стане не хто інший, як "народний батька" – Олександр Лукашенко, пише "Московський комсомолець".

За словами режисера, сюжет фільму "приблизно такий: є голова колгоспу - Лука, у якого крім роботи два головних захоплення в житті: лижі та хокей. Ну і, звичайно, жінки".

Батька-хокеїст

"І от до нього в колгосп повинна приїхати іноземна делегація, і Лука, щоб не впасти обличчям у грязюку, викликає з Москви дівчат-моделей, що будуть зображати доярок", - розповідає Валов.

"Зміст акції в тому, щоб показати, мовляв, у колгоспі все добре не тільки в економічному плані, але і дівчата тут красиві", - продовжує він.

За словами режисера, "поки Лука чекає моделей, до нього приїжджає якась Наталя Вітренко, що просить грошей на благу справу боротьби з поширенням на українських ринках "помаранчевих апельсинів". "Лука дуже жадібний і грошей давати не хоче", - додає Валов.

Далі режисер сказав, що всіх секретів розповідати не хоче, але повідомив, що у фільмі буде повно пізнаваних облич (двійників), а також багато паралелей з реальними подіями в Білорусії.

"Коли фільм буде повністю готовий - це буде справжня бомба! Справа в тому, що в нас грає реальна коханка Лукашенка! Хто вона, поки говорити не буду", - заінтригував режисер.

Зараз всі основні сцени вже зняті. Залишилося зовсім небагато - близько восьми епізодів - і можна приступати до остаточного монтажу.

Ну, просто "народний улюбленець"

Режисер розповідає, що в картині буде шість еротичних сцен. При цьому він додає, що вважає головною особливістю свого фільму те, що герої мають практично 100% схожість з реальними політиками.

"Секс і сатира - от наш напрямок. Це дійсно буде смішно і легко впізнаватиметься", - стверджує Валов.

TabloID

Фото з офіційного сайту президента Білорусії


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів