Депутата Януковича обікрали

26 липня 2006, 12:52

Ще рік тому Яків Петрович та його дружина Тетяна Нєдєльская придбали земельну ділянку на березі Дніпра під Козином, щоб влаштувати там своє гніздечко.

Саме через це будівництво їх обікрали на 20 тисяч доларів.

Однак почнемо спочатку. Процес зведення власного будинку очолила сама співачка як справжня господиня, а чоловіку нічого не залишилось, як сидіти в парламенті та займатися законами.


Щасливе подружжя з думками про гніздечко

Тетяна хотіла швидко все скінчити, тому і звернулася до будівничої фірми та уклала з нею договір. Та, в свою чергу, найняла фірми поменше, які виконували різні роботи.

Тетяна так хотіла все зробити якомога краще, що не жалкувала ані сил, ані грошей. Вона платила за найдорожчі і найякісніші матеріали.

Однак виявилось, що було придбано не найкращі матерали, і що коштують вони набагато дешевше. Сам будинок було зведено з великою кількістю технологічних порушень, пише газета "Бульвар Гордона".

Нєдєльская вирішили змінити генпідрядника, але нові працівники виявились ще гіршими і так само намагалися дурити співачку.

Тоді Тетяна влаштувала їм справжні розборки. Кажуть, летіли пух та пір'я, але прораб пішов живий.

Однак він вирішив помститися, тільки-но співачка поїхала на гастролі. Він сам без узгодження із замовницею зняв охорону об’єкта і залишив без догляду все господарство. Повернувшись з відрядження Тетяна виявила, що з дому щезло обладнання для басейну вартістю 20 тисяч доларів.

У відповідь на це Тетяна згадала, що вона юрист-правознавець і вирішила влаштувати показовий процес.

"Я хочу за законом покарати винуватців. Раніше мені здавалося, що головне в будівництві будинку – знайти гроші для прораба, а тепер я знаю, що їх іще потрібно вміти у нього відібрати", - зазначила Нєдєльская.

Єдине, що залишається незрозумілим: де в той час, коли з будинку викрадали обладнання для басейну, був Ян Табачник?

Всі фото з офіційного сайту співачки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів