Депутати Тимошенко готували "яєчну атаку" на коаліцію

11 липня 2006, 14:20

Для декого вівторок 11 червня 2006 року міг стати "кінцем світу" - у Верховній Раді оголосили про коаліцію між Партією регіонів, соціалістами та комуністами. Історична подія супроводжувалася блокуванням трибуни, сиренами, бійками, крадіжками...

Готуючись до "справжнього цирку на дроті без страховки", підопічні Юлії Тимошенко вирішили згадати старі добрі часи... виборів президента.


В руках Тимошенко страусині яйця - важка артилерія

Таємно, через урядову ложу, бютівці хотіли пронести у сесійну залу політичну зброю України №1 – лоток з яйцями!

Такого з Бокиєм ще ніхто не робив

Такого з Бокиєм ще ніхто не робив

Під відкритий вогонь, очевидно, мали потрапити не тільки соратники Віктора Януковича, якого по праву можна назвати ветераном з бойовим пораненням, але і соціалісти з комуністами.

Не зважаючи на те, що регіонал Тарас Чорновіл таки "відбив" у бютівців лоток, перша кров з боку коаліції пролилась – обстріляли соціаліста Івана Бокого.

З мокрою полою піджака той пішов до Тимошенко скаржитись на її хлопчиків.

У відповідь "мама" (як дехто з бютівців називає Леді Ю) попросила Бокого показати, хто в нього кинув яйце і пообіцяла, що обов'язково його "накаже".

Знаючи тверду вдачу Тимошенко, хотілося б знати, що вона робить з винними: їх ставлять у куток чи одразу на коліна й на гречку.

Справжній спецагент Чорновіл. Фото Анни Андрієвської

До речі, відібраний у бютівців лоток з яйцями Чорновіл обіцяв передати до буфету Верховної Ради "як гуманітарну допомогу від БЮТ".

TabloID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів