Син Черновецького любить відриватися зі стріляниною?

3 липня 2006, 20:39

Ранок понеділка ознаменувався появою інформації про "нехилый" вік-енд зі стріляниною по стелі в одному із одеських клубів. Не обійшлося без залучення столичного мажора.

Так, Обком написав, що в ніч із суботи на неділю в нічному клубі "Ібіца", що в "Аркадії", відпочивав якийсь розбишакуватий молодик із друзями та охоронцями. У кількості близько 7-8 осіб.


Сімейство Черновецького - сімейство праведника

Ця весела компанія, знаходячись в абсолютно нетверезому стані (включаючи охоронців), влаштувала дві масові бійки з охороною клуба, пише видання.

Друга бійка закінчилася пістолетною стріляниною охоронців молодика: знаходячись на першому поверсі триповерхового клубу, стріляли в стелю. Один з бодігардів розбив пляшку об голову охоронця клубу, після чого того терміново госпіталізували.

Кров'ю з губ, голів та інших частин тіла потерпілих була залита добра частина клубу.

Мама... теж зібралася до моря? Костюмчик в тему

Закінчилося все стрімкою евакуацією молодого розбишаки в кращих традиціях Голлівуду: в оточенні трьох охоронців, двоє біжать попереду, розштовхуючи і збиваючи з ніг відпочиваючих, двоє позаду з пістолетами в руках.

Свідками цього "бєспрєдєла" виявилися близько 400 осіб, у тому числі і відомий бізнесмен Лев Парцхаладзе.

За свідченнями очевидців – жителів Києва, що опинилися в клубі в цей час, - лідер компанії розбишак був як дві чарки горілки схожий на президента АКБ "Правекс-банк" - сина мера Києва Степана Черновецького.

Дочка Черновецького... з особливим смаком в одязі

Незабаром після інциденту з'явилася і міліція. За словами джерел в одеських органах внутрішніх справ, директор клубу "Ібіца" написав заяву про злочин, що стався. Наразі ведеться слідство і встановлення осіб порушників, пише Обком.

Щоб прояснити ситуацію, TabloID вирішив звернутися безпосередньо до нічного клубу. Однак адміністратор Дмитро категорично відповів, що нічого в "Ібіці" не сталося: "Усі живі, усі здорові... Штукатурка ціла".

Та й взагалі, каже, "мало що розповідають, земля чутками повниться". На питання, чи може хтось інший розповісти про суботній вечір у клубі, Дмитро відповів, що "всі інші скажуть те ж саме", тобто, що нічого не відбулося. При цьому він зауважив, що "це все, що він уповноважений заявити".

Головне - самому мовчати...

На питання, а чи відпочивав взагалі у них в клубі у ці вихідні син київського мера, адміністратор сказав, що не бачив такого: "У нас ввечері може бути близько 2500 осіб. Як ви думаєте, чи можу я серед такої кількості людей запам'ятати одне обличчя?".

На зауваження, а чи знає він сина Черновецького в обличчя, щоб так категорично стверджувати, Дмитро відповів, що "може, зустрічав іноді", однак позитивної відповіді все ж таки не дав. Наостанок, на питання, то чи була стрілянина, він відповів: "Я не чув".

І інші замовкнуть (?)

Не прояснили ситуацію й у прес-службі президента "Правекс-банку" Степана Черновецького. Там сказали, що вперше чують про подібний інцидент.

На питання, де був Черновецький у ці вихідні, відповіли, що "такою інформацією не володіють", а на прохання уточнити цю інформацію в самого Черновецького у вівторок, сказали, що така можливість "малоймовірна".

У кого кращі зір, слух, пам'ять або зв'язки - лишається тільки здогадуватись... Або трохи зачекати і знову почати "розкопки".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів