Небезпечна піранья може потрапити у Дніпро

23 травня 2006, 14:53

Останніми днями на Дніпропетровщині паніка. Наближається літо, і всі мріють потішити себе загаром на сонці і купанням, а у місцевому ставку завелося чудовисько.

Недалеко від самого Дніпропетровську, в селищі Березанівка, в місцевому ставку виловили Южноамериканських піраній, що насправді водяться в Амазонці. Цей вид риби є найбільш хижим і небезпечним і називається наттерера, або червона піранья.


Ось така піранья може потрапити в Дніпро

Ось мешканці і забили на сполох, бо раніше в ставку було багато різної живності, а останніми днями ондатри, які жили в ставку, його залишили. З озера почали зникати інші види риби, качки та жаби.

Пізніше з'явилися перші жертви і серед населення. Так рибалки продемонстрували глибокі рани на своїх руках. Деякі мешканці отримали такі мітки після купання в ставку.

Поки не видно зубів, червона піранья не здається такою страшною

Одному з хлопців невеличка рибка довжиною в 15 сантиметрів вирвала м’якоть мізинця так, що палець ледь не довелося ампутувати. Іншому рибалці зубате чудовисько глибоко прокусило долоню.

Звідки могла взятися така не характерна для місцевих річок риба? Вважають, що вона або була випущена недбайливим любителем рибок, або могла потрапити з зоомагазинів і базарів, на яких торгівля рибою йде без якого-небудь контролю.

Проте тепер виникають побоювання, що через систему проток, що з'єднують озеро з рікою, зубаста риба може проникнути й у Дніпро.

Однак адміністрація управління водних ресурсів закликає не панікувати завчасно. Однак мешканцям Березанівки там наполегливо рекомендують тимчасово утриматися від купання і вигону худоби до озера.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів