Дача Тимошенко тоне у смітті

22 травня 2006, 15:03

З вікон садиби Юлії Тимошенко можна побачити не якісь там шикарні альпійські гірки з фонтанчиками і альтанками, а справжнісінький смітник.

'Гори

Гори сміття перед будинком Тимошенко.
Фото "КП в Украине"

Невеличкий будиночок Тимошенко розташований в одному з дачних селищ під Дніпропетровськом. За спогадами місцевих мешканців, саме на ній маленька Юля проводила літні канікули і вже будучи керівником корпорації "Єдині енергетичні системи України" влаштовувала нічні оперативки.

Тепер вона в будиночку не з'являється. На дачі живуть її далекі родичі, а територія навколо ділянки засипана сміттям із всієї округи, пише "Комсомольская правда в Украине".


Справа в тому, що все селище звалює відходи на березі місцевої річки - точно навпроти літнього будинку Юлії Володимирівни.

"А що поробиш? Іншого місця для смітника отут нема, - розводять руками дачники. – Правда, раніше сміття регулярно вивозили, але зараз у селища на це не вистачає грошей. Так що з кожним роком смітник росте".

Тимошенко на своїй київській дачі

Тимошенко на своїй київській дачі

За словами дачників, гора мотлоху не тільки псує вигляд селища, але й отруює навколишнє середовище.

"Там і пластик, і відходи, і купи іржавого заліза! Усе це лежить на березі ріки, гниє. Незабаром тут не можна буде навіть рибу ловити", – скаржаться вони.

На пропозицію журналістів поскаржитися самій Тимошенко, місцеві мешканці не погодилися.

"Куди там, їй зараз не до цього. У неї інша надзадача: прем'єром стати", - каже чоловік з місцевих.

На початку травня на березі навпроти дачі з'явилися бульдозери і кілька робітників. У якийсь момент навіть здалося, що в мешканців селища з'явився шанс позбутися нагромадженої гори сміття.

- Невже сміття забирати будете? – запитала робітників журналістка "КП".

- Так ні, дорогу робимо до ріки, - неохоче відповіли вони. – Буде причал.

'"Хрущівка"

"Хрущовка" у Дніпропетровську, де жила Тимошенко у дитинстві

- Для яхти Юлії Володимирівни?

- Угу, і ще для теплохода Шуфрича, - зло пожартували робітники. – Дорогу робимо, що незрозуміло? А більше нічого не знаємо.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів