Волков показав Тимошенко "жіночий статевий орган"

3 травня 2006, 17:49

Олександр Волков і Михайло Бродський. Ці два чоловіка з міцними кулаками і широкими таліями посварились на очах у всієї країни через жінку.

Природа їх конфлікту лежить в політичних інстинктах, які не змогла задовольнити Юлія Тимошенко.

Друга частина дійства відбувалася минулого тижня на сцені Київради. Член БЮТ Михайло Бродський хотів отримати крісло секретаря столичного парламенту. Проте цю посаду отримав ставленик Волкова 25-річний Олесь Довгий.


А перша частина драми мала місце в листопаді-грудні 2005. Волков хотів стати депутатом нової Верховної Ради за списком БЮТ, але Бродський поставив Юлії Володимирівні ультиматум – якщо вона візьме Волкова, він піде з блоку. Пізніше до вимоги приєдналися два інших найближчих соратники – Турчинов і Томенко.

Після того, як 28 квітня Волков виграв у Бродського місце секретаря Київради, він вирішив передати вітання Тимошенко.

"Ці події – мій привіт Юлії Володимирівні з її перемогою на виборах у Києві. Це (обрання Довгого) сталось не без моєї участі", - сказав Волков.

Так цей конфлікт виглядає в малюнку. Джерело: "Цензор.Нет"

У відповідь на це Бродський недвозначно натякнув, що такий привіт Волков мав би передати екс-міністру транспорту Георгію Кирпі та екс-міністру внутрішніх справ Юрію Кравченку. Слідство в обох випадках вважає, що вони покінчили життя самогубством.

На питання, чи не натякає часом Бродський на щось, він відповів: "Ні, я просто говорю. Він з ними був дуже добре знайомий. І я думаю, їм було б про що поговорити, якби ті сьогодні були живі", - додав Бродський.

Така репліка, схоже, вивела Волкова з рівноваги так, що той взагалі забув про якісь рамки пристойності.

"Щодо мерзенних натяків Бродського щодо Кирпи і Кравченка, скажу одне – му..к він і є му..к. Бог усе бачить, і таке блюзнірство не прощає. Бродський свого часу був під слідством за здирництво, і тільки депутатський мандат врятував його від строку за кримінал. Але спілкується Міша з усіма як і раніше як на "гоп-стопі", - заявив Волков у інтерв’ю сайту "Цензор.Нет".

До того ж Волков заявив, що БЮТ не може створити коаліцію в Раді саме через Бродського.

"Депутати об'єднуються не проти Тимошенко, а проти Бродського. Коаліція в Київраді буде створена тільки навколо мера".

"Коаліція з "Порою" і Соціалістичною партією, про яку мріяв Бродський, накрилася для БЮТ "жіночим статевим органом"! – наголосив він.

І насамкінець Волков вирішив додати, що більше не стане "особисто спілкуватись з Бродським", бо йому "цей під.р нецікавий".

Втім, враховуючи характер обох, здається, що цим ця історія не завершиться.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів