Другу Ющенка не вистачило грошей на Дженіфер Лопес

30 квітня 2006, 15:53

Грузинському приятелю українського президента Міхаїлу Саакашвілі подобаються вродливі жінки. Але на них йому не вистачає грошей...

Цього тижня влада Грузії потрапила у справжній конфуз. Вирішивши, мабуть, погуляти під час Дня незалежності "на широку ногу", адміністрація Саакашвілі запросила на це свято не кого-небудь, а відому актрису Дженіфер Лопес.


Для Дженіфер Лопес півмільйона - не гроші

Історія з запрошенням нагадує детектив. Спочатку Лейбористська партія нібито одержала секретний документ, згідно з яким голова адміністрації президента Грузії Георгій Арвеладзе запропонував співачці взяти участь в заходах, присвячених Дню незалежності.

Крім того, Лопес запропонували взяти участь у дегустації грузинського вина. За це їй пообіцяли гонорар у 500 тисяч доларів.

Одразу після цього в Грузії розпалився справжній скандал. Адміністрацію Саакашвілі звинуватили у розтринькуванні коштів платників податків, але на цьому він не закінчився. Масла у вогонь підлила сама співачка, яка заявила, що гонорар у 500 тисяч доларів для неї замалий.

Як повідомили в адміністрації Саакашвілі, "представники прославленої співачки й акторки поставили такі умови, на які не потягнула грузинська сторона".

За даними джерела в адміністрації, з боку співачки були названі нереальні суми й умови організації в Тбілісі великого святкового концерту, що планувався як благодійний.

Зокрема, йшлося нібито про надмірно дорогі спеціальні технічні засоби, що були потрібні для будівництва сцени, а також задоволення "капризів" поп-зірки.

Щоб якось загасити скандал, в адміністрації Саакашвілі виправдалися, що в даному випадку влада виконувала лише функцію маркетингу, а необхідні кошти передбачалося залучити за допомогою спонсорів, у ролі яких повинні були виступити грузинські винороби.


За матеріалами УНІАН, "Інтерфакс-Україна"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів