Пономарьов отримає від Рудницької тисячу гривень за те, що не хотів її дітей

19 квітня 2006, 18:16

Як тільки зірки не намагаються втриматись на плаву. То вони співають дуетом з більш рейтинговими зірками, то заявляють, що вже більше ніколи не вийдуть на сцену і організовують великі прощальні концерти, то поширюють чутки про свої романи.

Але іноді вдаються до зовсім жорстких технологій, наприклад на всю Україну розповідають, що відомий співак вимагав народити йому дитину.

Жертвою такої гонитви за популярністю став хазяйновитий співак і ведучий кулінарного шоу Олександр Пономарьов.


Пономарьов з Ющенком на святі для дітей-сиріт. Фото з сайту президента

Проте він виявився озброєною та юридично підкованою жертвою і одразу звернувся до суду, який і виграв, передає "Сьогодні".

Пономарьов крім співу ще вміє й куховарити. фото з сайту Олександра

Отже в понеділок оболонський суд Києва задовольнив позов Пономарьова до співачки Анжеліки Рудницької, та зобов’язав її сплатити Олександру одну тисячу гривень. Співак хотів більше, але не обурився, коли суд призначив саме таку суму.

Ну хіба не можна хотіти від мене дитину?

Більше того, Рудницька має спростувати інформацію, яку надала газеті Факти. Тоді в інтерв’ю вона стверджувала, що Пономарьов пропонував їй народити для нього дитину в той час, коли його громадянська дружина Олена Мозгова була вагітна.

Колишня дружина Пономарьова - Олена Мозгова

За словами Анжеліки, Олександр вів переговори про це із її мамою.

А отак?

Пономарьов тоді дуже обурився на такі обвинувачення. "Вам було б приємно, якби ваші діти прочитали в газеті, що ви пропонували іншім жінкам народжувати від вас дітей?" – питав він.

На природі із дочкою: "Куховарити потрібно навчатись з дитинства"

Сама ж Рудницька, яка була присутня на засіданні суду, повідомила, що не робитиме жодних кроків, щоб опротестувати рішення.

Може такий варіант підійде?

Колись раніше Пономарьов та Рудницькі підтримували дружні відносини. Їх поєднувало й то, що їх спільний друг співак Віктор Павлік запропонував Анжеліці стати хрещеною його сина – Павла.

Проте дружба припинилась після заяви Рудницької. Подейкують, що саме Мозгова посприяла, щоб програму Анжеліки на УТ-1 закрили.

Олександр з доньками

Після всього Анжеліка не стала відомішою співачкою, а Олександр взагалі розійшовся із Оленою Мозковою та придбав собі нову трирівневу квартиру із величезною ванною кімнатою в 45 метрів та басейном.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів