Шуфрич підозрює, що Луценко шизофренік і гей

17 березня 2006, 13:40

Нестор Шуфрич - любитель образливих висловлювань і сенсаційних заяв. То він привселюдно обматюкав президента, то тепер розслідує факт шизофренії у міністра внутрішніх справ.

Більше того, есдек доволі прозоро натякнув на можливу нетрадиційну сексуальну орієнтацію Юрія Луценка.

Так, під час прес-конференції в Ужгороді Шуфрич розповів усе, що він думає про витівку Луценка з встановленням таблички "Землі НЕ Шуфрича" замість "Землі Шуфрича" на Закарпатті.


“Я можу лише подякувати Луценкові за PR-акцію, але платити за неї не маю наміру. Якщо Луценко про когось говорить, то це додає цій людині поваги. Це дитяча помста дорослого хлопчика", - сказав Шуфрич.

"Я ще не бачив міністра, який бігав би лісом і тикав якісь таблички. Якщо це йому справді подобається, то я готовий профінансувати будівництво майданчика з піском поблизу Кабміну”, - обурився Нестор Іванович.

Нестор Шуфрич підозрює, що у Луценка
неправильна орієнтація

Після цього, пише "Львівська газета", Шуфрич сказав таке: "В нас є інформація, яку наразі перевіряємо, що Луценко не служив у Радянській Армії через шизофренію".

Окрім того, Шуфрич натякнув на можливу нетрадиційну орієнтацію міністра й зачитав лист голови луганського центру гомосексуалістів “Наш світ”, Андрія Кравчука.

А в листі, зокрема, зазначено: “Нашими природними союзниками є соціалісти. Ми намагалися налагодити контакт з усіма партіями".

Далі – ще цікавіше.

"Соціалісти виявили найбільшу цікавість до наших проблем, надсилали своїх представників на наші заходи. Навіть нинішній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко колись був на нашому заході”, - прочитав Шуфрич.

Нестор Шуфрич також зізнався, що ніколи не заробляв на Закарпатті, а тільки за межами області, натомість зароблені гроші завжди намагався вкласти саме в цей регіон України.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів