Мусульманина Ахметова підвели під гнів прихильників Магомета

7 лютого 2006, 16:31

Війна мусульман з гумором докотилась і до України.

місцеві мусульманські організації вимагають від редакції газети "Сегодня" вибачень за публікацію фотографій з карикатурами на пророка Мухаммеда в статті "Третю світову викликають карикатури?".

Прихильники ісламу в Україні просять редакторів друкованих і електронних ЗМІ не публікувати карикатури, оскільки вони "ображають релігійні почуття мусульман".


Ще одне прохання мусульман адресоване "до всіх людей доброї волі" - вони закликають опротестовувати тиражування подібних зображень в Українії.

Документ підписано представниками 16 організацій з різних регіонів країни.

Як відомо, "Сегодня" вважається газетою Рината Ахметова. Сам Ахметов, як відомо, також є мусульманином.

Між тим підрозділи внутрішніх військ МВС посилили охорону посольств у зв'язку зі скандалом навколо карикатур пророка.

Тим часом у Філадельфії вірні Магомета пікетували видавництво газети Philadelphia Inquirer через той таки передрук європейських карикатур". Вони закликали американців до повного бойкоту газети, якщо видання публічно не принесе вибачень.

"Свобода слова, але не безвідповідального слова", "Немає ненависті", а також "Іслам - це ненасильство", закликали мусульмани під стінами видавництва.

Після цього головний редактор Philadelphia Inquirer Аманда Беннетт і її заступник особисто вийшли до демонстрантів, щоб пояснити позицію газети.

"Ні я, ні газета не мали на увазі ніякої неповаги до їх релігії або пророка", - сказала після цього журналістам Беннетт. За її словами, газета була зобов'язана поінформувати своїх читачів про те, що викликало таку емоційну реакцію в мусульманському світі.

Як відомо, в мусульмани вже тиждень "тероризують" Європу, вимагаючи вибачитись за карикатури на Магомета, які надрукували кілька європейських видань.

Карикатури, що збурили світ можна подивитися тут

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів