Внучки естонського президента влаштовували вечірки у президентському палаці

20 січня 2006, 14:35

У резиденції естонського президента неодноразово відбувались вечірки. Їхніми організаторими були внучки президента Арнольда Рюйтеля 15-річна Хелена і 13-річна Марія.

Естонське телебачення показало фото, зроблені під час вечірки та свідчення кількох учасників. Журналісти стверджують, що друзі внуків президента проникли у Кардіоргський палац через службовий вхід, використавши відомий їм цифровий код.

Після цього, попиваючи спиртне, молодь вільно пересувалась по палаці. Естонська преса зазначає, що для молодих людей не було нічого святого: вони фотографувались біля фена, де робить свою легендарну зачіску дружина президента Інгрід Рюйтель, заходили у баню, в якій звичай париться естонський президент, пили ром, лікер, вино і пиво за робочим столом президента.

Кадріоргський палац. Фото РІА

Кадріоргський палац. Фото РІА

Кадріоргський палац. Фото РІА

Кабінет президента. Фото РІА

У робочих кабінетах неповнолітні копались у важливих робочих документах президента. Втім, радник канцелярії президента Естонії Ееро Раун заявив журналістам, що вечірки у президентському палаці не порушили робочого режиму канцелярії і ніякі документи не зникли.

У передачі "Очевидець" (телеканал ЕТВ) анонімний молодий чоловік навіть стверджував, що підлітки курили марихуану у палаці, кидали повсюди окурки і ходили в туалет на даху палацу.

Голова МВС Естонії Калле Лаанет розпорядився провести розслідування діяльності президентської охорони президентського палацу. А сам президент і інтерн’ю естонському виданню Postimees заявив: "Я дуже стурбований тим, що сталось і від імені своєї сім’ї прошу вибачення за те, що сталось".

Таке проникнення у президентський палац у Естонії не перше. Так, ще у 2001 році естонець Ханнес Кулла безперешкодно потрапив до палацу через службовий вхід і застав президента Рюйтеля за ранішньою кавою у домашньому халаті. Пізніше факт проникнення посторонньої особи до кабінету президента підтвердили в Депратаменті міліції і в Міністерстві внутрішніх справ.

РІА Новини

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів