Мельниченко не захотів жити у хмарочосі, тому не міг сам писати Кучму?

6 грудня 2005, 14:04

Соратники Бориса Березовського сумніваються у здатності Миколи Мельниченка самостійно вирішити записувати Леоніда Кучму з огляду на його нерішучість.

"Мельниченко – людина нерішуча. Я не можу уявити, що він самостійно прийняв рішення записувати начальника", - сказав Юрій Фельштинський на прес-конференції у Києві.

"Я взагалі не уявляю Мельниченка, який ухвалює рішення! Існує купа анекдотичних історій, які ми переказуємо у вузькому колі та які свідчать про нерішучість Мельниченка", - додав він.


Зокрема, Фельштинський сказав, що Мельниченко боявся певних людей. "Він телефонував і вимагав зупинити публікацію роздруківок на сайті "5 елемент", бо його вб'ють. Він дав комусь зобов’язання, що плівки не потраплять у чужі руки, що ніколи не публікуватиме їх".

Фельштинський сказав, що такі телефонні дзвінки двічі надходили від переляканого Мельниченка після публікації роздруківок щодо "абсолютно публічної людини". Однак Фельштинський відмовився назвати його прізвище.

На прохання журналістів аргументувати, що Мельниченко був нерішучим, Фельштинський розповів історію, як Березовський запрошував екс-майора, який оселився у Вашингтоні, пожити в його квартирі в Нью-Йорку.

"Борис Абрамович казав Мельниченку: "Може, ти переїдеш в Нью-Йорк, щоб бути ближче до Фельштинського?" Мельниченко відповів, що він не проти. Тоді Березовський запитав його: "Ти за скільки плануєш знімати квартиру?" Мельниченко відповів, що десь за 1 500 доларів. Тоді Березовський запропонував йому: "Слухай, у мене в Нью-Йорку є невелика квартира, ми нею не користуємося, бо коли приїжджаємо, то живемо в готелі. Може, ти будеш там жити, а я тобі платитиму зарплату на ці 1 500 доларів менше?" На що Мельниченко попросив час і став думати. Всі сидять і чекають, поки Мельниченко подумає. Пауза затягнулася. А потім Мельниченко каже: "Я не згодний".

"І ви думаєте, що ця людина могла ухвалити рішення записувати Кучму?", - здивувався Фельштинський.

Він також розповів, що "маленька квартира, в якій Березовський запрошував пожити Мельниченка, займає площу чотири тисячі квадратних футів та знаходиться у хмарочосі Трампа".

"Я думаю, туди тільки вхід коштує 1 500 доларів", - зазначив Фельштинський.

Українська правда

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів