Скандал по-Чорному

23 жовтня 2007, 15:43

Не може обійтися без скандалів продюсер Олег Чорний. То він з Тіною Кароль розходиться, гучно бемкаючи дверима і вивалюючи все сміття з хати. То тепер дівчинка з "Барселони" зі страхом згадує, як у неї летіла мобілка оскаженілого продюсера.

Так кілька тижнів тому стало відомо, що від Чорного буквально втекла його підопічна, солістка дуету "Барселона" Галина Гаврилко.

"Прикро було чути, що я - ніхто, порожнє місце. Так, як Олег Чорний, до мене жодна людина не ставилася", - жаліється співачка в інтерв'ю "Фактам". Галя, вона ж Аврора, за її ж словами, залишила групу через постійні приниження, образи та нелюдське ставлення з боку продюсера.

Як розповіла дівчина, Чорний як продюсер – людина вкрай деспотична. "Якось на одному з концертів я відійшла на 10 хвилин: без попередження вийшла в туалет. Був такий скандал!" – пояснює Галя.


У питанні концертних нарядів Чорний так само тримав свою підопічну у шорах.

"Півроку я ходила в тій самій сукні. Щойно заїкнулася про нову, Олег поставив мені в приклад його колишню підопічну Тіну Кароль, що у біленькому платтячку цілий рік працювала і не скаржилася", - згадує Аврора.

"Мені здалося, що Олег при мінімумі вкладів намагався вичавити з нас максимум. Наприклад, розповідав, що для поїздки в Юрмалу, на конкурс "Нова хвиля", купив кілька суконь, кожна з яких коштує майже по три тисячі доларів, купу дорогих костюмів для Вови. Це все неправда", - запевняє Галя.

Аврора пішла з "Барселони" через нелюдське ставлення продюсера Олега Чорного

"Червону сукню, у якій я виступала, шили в будинку моди Надії Ганжі. Вбрання надали безкоштовно. А чорну сукню було куплено в одному зі столичних магазинів за 800 гривень. Усі прикраси мені дала сестра, а взуття я купувала сама. Інформація про те, що ми літали на якомусь крутому вертольоті, - казки. Насправді ми по вісім годин тряслися в автобусі, у якому і перевдягалися", - продовжує Аврора.

До речі, грошової премії за друге місце на "Юрмалі" Галина теж не бачила: "Олег забрав все для запису нової пісні і зйомок кліпу. У результаті ні пісні, ні кліпу ніхто не побачив". Тепер, за словами Гаврилко, вона розуміє, що Тіна Кароль мала рацію, коли пішла від Чорного.

Грошового приза з "Нової хвилі" Галина Гаврилко, за її словами, в очі не бачила

Але вирішальним конфліктом став інший випадок.

"У вересні, коли люди ходили в куртках, я виступала на відкритій сцені в одній суконьці. Кілька разів просила продюсера купити для виступів хоч якусь накидку. Але він не реагував. "Якщо тобі холодно, піддягни під плаття гольф", - із глузуванням казав мені", - розповідає Аврора.

У такий спосіб дівчина незабаром серйозно занедужала, температура підскочила до 39 градусів.

"Приїхавши на квартиру, я просто відключилася... Проспала майже добу. Навіть не могла вийти в аптеку, щоб купити собі якісь ліки. Не помітила, що в мобільному телефоні сіла батарея", - пояснює вона.

Коли ж наступного дня Галя увімкнула мобілку, то побачила безліч пропущених дзвінків. Вона відразу ж перетелефонувала своєму колезі по "Барселоні" Вові. Той повідомив, що "вже виступав з іншою дівчиною".

Замість Гаврилко з Вовою з "Барселони" під її фанеру співає тепер інша

"Я була в шоці! Але це ще не все! Нова співачка виходила на сцену під мою фонограму. І робить це дотепер!.. Я цього так не залишу, маю намір подати в суд за використання мого голосу", - каже Галя.

Одним з вирішальних став також скандал, коли Галя вирішила привітати з ювілеєм свого викладача у Львові. Відтіля її терміново викликали в Київ і більше не відпустили.

"Я так засмутилася! Просила зрозуміти мене. Але це ще більше розлютило Олега. Він став репетувати, кричати матом. Я розплакалася. Чорний сказився остаточно. Він звинуватив мене в лицемірстві й запустив мобільним телефоном. Влучив, слава Богові, у диван. Було так страшно... Здавалося, він мене от-от вдарить", - зізнається дівчина.

Власне, таке життя і довело до того, що Галя не витримала і пішла з дуету. За час діяльності "Барселони", Гаврилко, як вона зізналася, встигла купити собі тільки дві пари взуття, куртку і сумочку.

Тепер дівчина, за її словами, з побоюванням ставиться до самого слова "продюсер". Наразі вона відновлює свої сили і сподівається, що більше не почує від потенційних продюсерів "Рота закрий!

Фото "Фактів", "Комсомольської правди в Україні" та "Бліка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів