Депутат-мільйонер не хоче ростити дитину Бужинської?

6 листопада 2007, 17:54

Нещодавно стало відомо, що популярна у середині дев‘яностих поп-співачка Катя Бужинська розійшлася з чоловіком. В принципі, справа приватна, але сталося це ледь не одразу після народження дитини.

Окрім, того вже екс-чоловік Бужинської пластичний хірург Володимир Ростунов за посередництвом одного невеличкого інтерв‘ю закрутив справжню скандальну інтригу.

Офіційна причина, стверджує чоловік, з яким співачка прожила у цивільному шлюбі чотири з половиною року, - те, що Бужинська нібито народила не від нього, а від депутата-мільйонера.


"Батько її дитини - мільйонер, депутат Верховної Ради. У нього є вже дочка-підліток, дружина, яку він не збирається кидати, про що відкрито говорив Каті: "Я готовий допомагати фінансово, але моя сім'я мені дорога", - розповів екс-коханець співачки.

У пологовий будинок по Бужинську і її новонароджену доньку прийшов Володимир Ростунов, з яким вони збиралися одружитись, та не встигли

При цьому Бужинська наявність іншого чоловіка, який нібито є справжнім батьком її доньки Олени, заперечує: "Яка нісенітниця! Я нічого подібного йому не казала".

"Як ви гадаєте, якби Володя не був батьком моєї дитини, чи прийшов би він до пологового будинку нас забирати? Як на мене, ні! Просто я пішла від нього два місяці тому, ось він тепер і робить такі заяви. Швидше за все, аби мені помститися", - припустила сама Бужинська.

Так чи інакше, а вони таки розбіглися. При цьому дитина, яку, за словами Володимира, вони "народжували разом" з Катериною, одразу перестала цікавити Ростунова.

"Я сказав Каті: "Мені не потрібно, щоб на мені висіла чужа дитина". Але це питання вирішується тільки через суд, а виносити сміття з хати не в її інтересах. Я цим займуся трохи пізніше... Хоча, можливо, усе склалося б інакше, якби Катя повелася інакше", - прокоментував він теперішню ситуацію.

Спершу Ростунов "народжував разом" з Бужинською, а тоді перехотів, щоб ця дитина на ньому "висіла"

"Коли я довідався, що дитина не моя, Катя благала: "Пробач, це була така помилка!". Вона казала, що батько дитини - той, хто її ростить і виховує, що в нас буде своє життя, і що вона народить мені ще одну дитину. І я їй все пробачив. Але коли Катя дійсно від мене завагітніла, вона одразу зробила аборт... Після цього я одразу ж пішов", - запевняє Ростунов.

На всі ці заяви від колишнього коханця Бужинська відповіла:

"Я досі не можу зрозуміти, як могла жити з цією людиною. До речі, невдовзі я збираюся подарувати йому шотландський кілт. Чоловіки, які чинять так підло, не гідні носити штани".

Колишній чоловік та продюсер Бужинської Юрій Квєлєнков (на другому плані) теж приходив забирати Катю з пологового. До речі, саме він познайомив співачку з Ростуновим, якому співачка зараз планує подарувати "спідницю"

Наразі ситуація така: Бужинській у вихованні дев'ятимісячної дочки допомагають мама та дві няньки, а її екс, "облитий брудом", як він висловився, поки один. Ростунов, до речі, не став повертатися у свою попередню сім‘ю, де у нього лишився 18-річний син.

"...Я поки ні до чого морально не готовий, тому і живу один. Хочу заново почати своє особисте життя і впевнений, що в мене ще будуть діти", - повторює він ніби мантру. А про Бужинську додає:

"Мені образливо за Катю. Через неї розпалася сім'я... Вона мені обіцяла, що в нас будуть діти. Але в результаті вибрала бабки і холодний розрахунок".

У той же час, співачка щиросердо зізнається, що нарешті абсолютно щаслива і вільна і продовжує записувати новий диск для нової сольної програми.

У той час як екс-чоловік Бужинської відчуває себе "облитим брудом", вона - щаслива і вільна

За матеріалами "Бульвару Гордона" та "Жизни как она есть"

Фото з офіційного сайту Бужинської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів