Історія з Литовченко на мітингу проти проституції перейшла у скандал

1 серпня 2008, 17:05
Акція проти секс-туризму "Україна - не бордель" переросла у конфлікт між журналістом і однією з найвідоміших вітчизняних моделей Владою Литовченко.

Редакції ТаблоID стало відомо, що Литовченко нібито телефонувала з погрозами репортеру каналу "СТБ" Володимиру Завадюку. Причиною гнівного дзвінка стали події, які відбувалися у середу.

Після інтернет-конференції Влади журналіст запропонував їй експромт. Ідея полягала у тому, щоб виїхати на Хрещатик і провести майстер-клас "Як стати успішною жінкою" для перших-ліпших перехожих жіночої статі.

Знімальна група врешті зупинилася просто на Майдані. Неподалік, як вже знають читачі ТаблоIDа, відбувався театралізований шоу-протест "Україна - не бордель".


Через цей антипроституційний мітинг між моделлю Владою Литовченко та журналістами стався конфлікт

Як описує перебіг подій випускаючий редактор "СТБ" Людмила Маркіз, Влада без коливань погодилася взяти участь у майстер-класі.

"Потім, вочевидь, у Литовченко щось клацнуло - все-таки, це театралізоване дійство, дівчата були яскраво нафарбовані, у коротких спідницях, зображали проституток. Вона зателефонувала нам в офіс і попросила журналіста Завадюка не давати це в ефір", - розповідає Маркіз.

За словами редактора, вони без проблем погодилися не пускати відео в ефір. Але ж на Хрещатику була не одна камера. І наступного дня майстер-клас Литовченко серед наряджених у повій дівчат з‘явився в інтернеті.

"Влада не знайшла нічого кращого, ніж подзвонити Завадюку і погрожувати йому абсолютно хамським, базарним тоном. Вона почала кричати, що його звільнять, а якщо раптом не звільнять, то вона знайде спосіб вирішити цю проблему і якимось чином його провчити", - розповідає випусковий редактор.

За словами журналістів, Литовченко погрожувала журналістові

Далі розмова велася вже з піар-менеджером Влади Литовченко, яка заявила, що журналісти "СТБ" нашкодили честі та гідності моделі.

"Він брехнею вивів її на Хрещатик, а там у цей час проходив мітинг проти проституції, - переповідає слова піар-менеджера Людмила. - Я кажу, добре, я припускаю, хоча у це не вірю, що Литовченко не знала про мітинг проти проституції на Майдані. Але ж коли вона вже туди приїхала, вона побачила цих дівчат".

"На що мені піар-менеджер Литовченко говорить: "Ну як ви не розумієте, вона не зрозуміла, бо на Хрещатику ж так багато людей!".

Представник моделі продовжував наполягати, що репутація, честь та гідність Литовченко були підірвані.

"Я кажу, "а що, участь у мітингу проти проституції якось суперечить поглядам Литовченко? Вона за проституцію?" "Ні", - каже мені дівчина", - розповідає далі Маркіз.

За словами піар-менеджера Влади, вона не зрозуміла, що відбувається на Майдані

ТаблоID також зв‘язався із самим персонажем інциденту, тим самим журналістом-"обманщиком", який злісно заводить людей на акції проти продажного сексу. Володимир Завадюк так переповідає телефонний дзвінок від Влади Литовченко:

"Це відбулося у четвер десь о 15:00. Ми їхали на зйомку, зателефонувала Влада - і це було п‘ять хвилин просто крику в трубку! Вона почала пояснювати, що ми зробили провокацію на Майдані, і яке ми мали право на це, що ми "осквернили її чесне ім‘я першої красуні України", і як їй жити тепер з такою, мовляв, репутацією", - розповідає він.

"І найцікавіше, що вже під завершення розмови вона почала погрожувати. Казати, що от якби ми дали цей матеріал в ефір, то я б не працював на каналі СТБ, а у редакції були б проблеми. Потім вона порадила мені інакше себе поводити, тому що вона може знайти управу на мене. Вона каже: "Ви не розумієте, з ким ви зв‘язалися, тому що я - Влада Литовченко, а ви - звичайний кореспондент", - завершує історію Завадюк.

Журналіст, який знімав сюжет з Литовченко: "Зателефонувала Влада - і це було п‘ять хвилин просто крику в трубку!"

Тон Влади, за словами журналіста, був вкрай нервозним і емоційним. "Я отримав на свою адресу слова, від яких я був у шоці", - каже Володимир.

Версія самої Влади, яку вона виклала ТаблоID, відрізнялася в деталях.

"Я стверджую, що це була просто підстава, іншого слова я не знаходжу", - сказала Литовченко.

"Я не перший раз стикаюся з подібними підступами. І це називається професійною журналістикою? Коли людину під обманом заштовхують на якийсь мітинг, не пояснюючи, а просто розповідаючи, що треба ставати на вулиці Хрещатик і дати якийсь майстер-клас..," - веде далі модель.

Влада Литовченко каже, що це була "підстава"

Особливо Владу засмутили статті у пресі, де вона зображена на фоні "дівчаток-проституток".

Стосовно ж телефонного дзвінка журналісту Завадюку, Литовченко розповіла: "Я йому сказала, що я надто багато вчуся й працюю для того, щоб не виляпуватися у такі теми".

"Якщо у нього є докази якихось там погроз, які були з моєї сторони, то мені просто смішно. Я не хочу опускатися до рівня непрофесійних людей, яких тримає у своїх новинах, що дивно, такий поважний канал як СТБ, з яким у мене прекрасні стосунки і купа проектів", - пояснює Литовченко.

"І якщо він хоче робити піар - то, будь ласка, хай мене тільки не чіпає. Бо просто підстава за підставою... Є закон, який буде на моїй стороні", - додала Влада.

На думку моделі. Журналіст Завадюк "надто перебільшує ситуацію і свої можливості на сьогоднішній день".

Цікаво, що за деякий час в редакції "Вікна-новин" пролунав телефонний дзвінок з... секретаріату президента.

"Мені зателефонував чоловік, який представився співробітником юридичної служби секретаріату президента, товаришем Влади, і просив мене без паніки втихомирити цей конфлікт", - розповів Завадюк ТаблоIDу.

"Розуміючи, що Влада Литовченко, як він нам сказав, "неправильно себе поводить", його попросили подзвонити до мене. Зрештою він сказав: "Якщо ви хочете, то зараз ми поговоримо з Владою Литовченко від секретаріату президента, щоб вона вам перетелефонувала і вона вибачиться", - повідомив журналіст.

За словами випускаючого редактора СТБ Людмили Маркіз, чоловік, який представився як співробітник юридичної служби секретаріату президента, назвався Юрієм Миколайовичем Коржуном - чи, можливо, Коршуном.

"Після цього мені зателефонувала Влада. Вона сказала, що обожнює канал СТБ і дуже вибачається, що кричала учора і виплеснула на мене усю свою злість", - завершує історію Володя Завадюк.

На цьому історія з лжепроститутками та невдалим майстер-класом Влади Литовченко поки що і завершилася.

Фото Дмитра Амідова та Гаяни Котюк, а також фото "1+1"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів