Побратим Балоги обклав Тимошенко триповерховим матом. ВІДЕО

15 вересня 2008, 15:15

Цієї п'ятниці у скандального мера Харкова Михайла Добкіна з'явився серйозний конкурент на титул кращого матюкальника країни. Ним став закарпатський можновладець, голова Перечинської райдержадміністрації Михайло Данча.

"Талант" чиновника у використанні "великого, могучего", його палітра і різнобарвність просто вражають. З відео, що буквально підірвало Інтернет, зрозуміло: якби існували змагання з "триповерхових матюків вільним стилем", Данча б нокаутував Добкіна разом з Геннадієм Кернесом у першому ж раунді.

Данча переплюнув Добкіна і Кернеса
Саме "послання у віки" Данчі коментувати навряд чи варто. Але резонансу ця історія набула через те, що матюкливий чиновник "обклав" нецензурщиною саму Юлію Тимошенко, назвавши її "курвою з косою".

Уся дія відбувається на Закарпатті, де в п'ятницю місцева влада за вказівкою "з гори", у кращих традиціях "совка", влаштувала "живий ланцюг" на підтримку Віктора Ющенка.

При цьому, як стверджують очевидці (і як видно на відео) студентів і місцевих працівників зганяли на акцію силою. Керував усім цим перформансом Данча.


"Гаряче" стало, коли його давній ворог Іван Погоріляк почав знімати все дійство на камеру. Підійшовши до керівника райадміністрації з камерою, він отримав чималу порцію матюків на свою адресу. Зокрема, Данча пообіцяв йому засунути камеру в одне з інтимних місць.

Данча: "К...ва з косою твоя Юля!!!"

Центральною ж персоною промови голови Перечинської адміністрації стала леді Ю, що і спричинило чималий скандал.

Відео побачили члени БЮТ і страшенно обурилися. Так, депутат Віктор Уколов навіть звернувся до президента Ющенка з листом, в якому вимагає звільнити скандального чиновника.

У результаті справа дійшла аж до керівництва області, яке доручило створити комісію з вивчення всіх обставин інциденту з Данчею, після чого стосовно нього і буде прийнято рішення.

Пікантності цій історії додає й те, що Данчу називають особистим другом глави секретаріату президента Віктора Балоги, пише близький до Тимошенко сайт INTV.

А ще матюкливий Данча навіть був депутатом Верховної Ради 2-го скликання. Щоправда у парламенті він так і не зміг проявити свій талант...

Відео розпочинається сюжетом про живий ланцюг. Спіч Данча про Тимошенко - з 1 хвилини 40 секунд.

За матеріалами Zaxid.net, INTV, ІМІ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів