Ющенко покатав Тимошенко на машині, а потім напоїв. Фото

30 грудня 2008, 10:12

У четвер уся політична тусовка обговорювала лише одну тему - як президент Ющенко і прем'єр Тимошенко їхали в одній машині і летіли в одному літаку з місця трагедії у Євпаторії.

Люди з бурхливою фантазією при цьому пригадували кадри з триллерів, у яких головні вороги залишаються сам на сам в одному авто і тут починається таке...

Але історія Тимошенко з Ющенком повернула в інший, несподіваний бік. Можна сказати, у романтичний.

Тимошенко і Ющенко летіли в одному літаку. На місце трагедії Тимошенко приїхала у замшевих туфлях, Богатирьова - у лакових чоботах

Президент не просто довіз прем'єра цілою і неушкодженою, а й... напоїв. Як свідчать джерела "Української правди", наступного дня на партійному корпоративі Тимошенко розповідала, як вони "погуділи" у літаку.


За словами Юлії Володимирівни, вони з Ющенком і секретарем РНБО Раїсою Богатирьовою на трьох випили дві пляшки коньяку. При цьому Тимошенко, за її ж власним зізнанням, залишилася найтверезішою.

Ющенко і Тимошенко сідають в одне авто

Ще, за свідченнями джерел ТаблоID, на вечірці Тимошенко розповіла анекдот про те, як Ющенко вчергове її "кинув". Президент начебто обіцяв їй дати голоси своїх депутатів за бюджет, але у підсумку обдурив.

"Це мені нагадує один анекдот, - ледь стримуючи сміх, розповідала Тимошенко однопартійцям. - Приходить чоловік з партзборів під шафе, а на сорочці помада. Дружина питає: "Хто це тебе цілував?" Чоловік відповідає: "Це секретарка випадково нахилилася, забруднила мене помадою".

Дружина знову питає: "А чого це від тебе жіночими парфумами пахне?" Чоловік відповідає: "Ну це секретарка побризкалася". Далі дружина помічає, що у чоловіка з кишені стирчать бікіні. "А це що таке?" - не витримує жінка. "Люба, вигадай відмазку сама", - відповідає їй чоловік".

Цього року вперше з часів Кучми було скасовано новорічний корпоратив БЮТ. Тому зустріч з депутатами, де Тимошенко і розповіла анекдот, була своєрідним святкуванням нового року.

Двоє в авто, не рахуючи Богатирьової
"Ну що, Юліє Володимирівно, політаємо?"

У понеділок уся ця історія набула нового звучання - прес-служба Тимошенко оприлюднила фотосвідчення поїздки VIP-компанії в одному авто з місця трагедії в Євпаторії до аеропорту.

На знімках Ющенко - за кермом, Тимошенко - на сусідньому сидінні, Богатирьова - на задньому.

Жоден з високопосадовців не пристебнутий паском безпеки. За новою системою штрафів ДАІ, за таке порушення водію "світить" штраф у 51-85 гривень.

Фото прес-служби президента і прес-служби Тимошенко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів