Дружина Симоненка: Навряд чи він був таким гарним у ліжку, щоб зробити коханці дочку!

2 лютого 2009, 14:39
Ще чинна дружина лідера Компартії Петра Симоненка не вірить, що її чоловік зробив коханці дочку, вважає позашлюбний секс комуніста політпровокацією та запевняє, що у ліжку в неї з Симоненком все було о‘кей, а сам він, за словами сім‘ї й однопартійців, звихнувся.

"Нісенітниця! До появи цієї жінки, Оксани, ми з Петром Миколайовичем жили душу в душу", - каже дружина Симоненка Світлана на питання, чи не залишив її чоловік через сексуальні проблеми.

"Він у мене завжди був бійцем-партизаном: сильний, міцний, справжній чоловік. Цим він мене і підкорив ще у 9-му класі, коли я з батьками-військовими переїхала з Далекого Сходу в Донецьк", - розповідає Світлана Володимирівна "Бліку".

"У нас все було відмінно. А його сексуальні проблеми якщо і почалися, то тільки через коханку. І тільки після появи Оксани в нашому житті Петя перестав ночувати вдома і навіть не давав мені його поцілувати у щічку або поправити краватку", - зізнається вбита горем дружина фронтмена КПУ.

Світлана Симоненко заперечує, що у неї з чоловіком-комуністом були проблеми у ліжку

Цікаво, що якщо за інформацією джерел ТаблоIDа з оточення коханки Симоненка радіо-журналістки Оксани Ващенко ця жінка увійшла у його життя років з 9 тому, то пані Світлана вважає інакше.


"Десь роки два тому він був у неї на інтерв'ю. А після того вона стала регулярно телефонувати йому на мобільний. Мій Петро Миколайович, як баран зачарований, з відкритим ротом все слухав її регіт у трубочці... SMS-очки їй слав, по закутках шепотівся", - пригадує дружина і мати двох дітей Симоненка.

А трохи пізніше, як розповіла Світлана Володимирівна, Ващенко почала завалювати комуніста "букетами і кішечками плюшевими".

"Я, звісно, обурилася, що це за подарунки такі інтимні. Попросила Петра Миколайовича не приносити їх додому, але він тільки посміхався у відповідь. Тоді я подзвонила Оксані й запитала: "У вас совість є?! Він вам у батьки годиться!" - ділиться жінка.

У тій телефонній розмові, як переповіла Світлана Симоненко, коханка її чоловіка божилася, що це просто традиція така у депутатів і журналістів.

"Запевняла, що в неї є хлопець, з яким у них серйозні стосунки, і мій Петя з дітьми й онуками їй сто років не потрібний. З тих пір подарунки припинилися. Я трохи заспокоїлася, але на початку 2008-го їхній роман продовжився", - веде далі пані Симоненко.

Коханка лідера КПУ Оксана Ващенко, за словами його дружини, по телефону запевняла, що "Петя з дітьми й онуками їй сто років не потрібний"

"Петро Миколайович став рідко ночувати вдома. То у нього ЦК, то наради з фракцією. Приходив, щоб поїсти та перевдітися. Майже не розмовляв зі мною, не давав доторкнутися до нього", - згадує засмучена розлученням жінка.

Каже, що дивувалася доти, доки якось у гості до Симоненків не зайшли друзі сім‘ї Леонід Іванович Грач з дружиною Валею. Вони то все й прояснили: "У Петі й Оксани напевно любов. Вона поводиться так, немов його дружина. Соромно дивитися!".

Тож коли Симоненко вчергове раз прийшов додому перекусити, Світлана Володимирівна запитала, навіщо йому в 56 років "ця Оксана".

"Вона ж і вища за нього на голову і товща у півтора рази. Петро Миколайович незворушно заявив: "Це не твоя справа! Не втручайся у мої справи!" і пішов з дому з валізою", - згадує вона.

"А через кілька днів мені подзвонила Оксана і сказала, що любить Петю і він буде з нею", - додала Світлана. За словами жінки, "Оксана, дівчина кохана", як співається у пісні, намагалася їй телефонувати не раз. Проте, коли дружина Симоненка зрозуміла, що це саме вона, то трубку не брала.

"Взагалі вважаю їхні стосунки спробою скомпрометувати КПУ і мого чоловіка, а цю жінку просто підставили. Вона його нагодувала, "охмурила", а Петя як мужик на неї й клюнув", - заявила Світлана Симоненко в інтерв‘ю "Сегодня".

Оксана, "вища за Симоненка на голову і товща у півтора рази", "його нагодувала, "охмурила", а Петя як мужик на неї й клюнув"

Вона, між іншим, не вірить, що Ващенко народила її чоловікові дочку, і вважає ці чутки політпровокацією: "Я ніколи не бачила їх разом, окрім як на концертах по телевізору. Нічого не підозрювала. Їй я не вірю, думаю, що дівчинку вона удочерила".

"Хоча Петро Миколайович жахливий егоїст і думав тільки одним місцем, але я вважаю, що це неправда. Навряд чи Петро Миколайович був з нею такий гарний у ліжку, що зробив їй дочку", - каже пані Світлана.

Нагадаємо, як повідомляв ТаблоID, 22-го січня 2009-го у Симоненка нібито народилася позашлюбна донька Маша.

"У нього вже не той вік і здоров'я, щоб віддаватися бурхливим ігрищам у ліжку з 30-річними панянками. У нього серце хворе. Хоча спроби видатися молодцем у Петра Миколайовича були. З появою Оксани він почав активно поправляти своє здоров'я: солі виводив, на масажі ходив", - зізнається Світлана Володимирівна.

Цікаво, що попри чутки про те, що на отримувані від Симоненка гроші його коханка Оксана Ващенко змогла купити собі "Lexus", дружина комуніста таким похизуватися не може.

"Мені мій чоловік нічого подібного не купував. Видавав мені на місяць після багатьох прохань на кишенькові витрати 8000 та й по всьому. Все, що потрібно, я купую на ринку. Їжджу на недорогому "Nissan", подарованому старшим сином", - розповідає Світалан Володимирівна.

"У нього вже не той вік і здоров'я, щоб віддаватися бурхливим ігрищам у ліжку з 30-річними панянками"

Та незважаючи ні на що дружина Симоненка, за її словами, хоче зберегти родину. "Він все життя говорив про свою високу моральність. І цим приспав мою пильність", - бідкається вона.

Вона й досі намагається пристидити невірного чоловіка у нешляхетній "не гідні комуніста" поведінці. Адже, за її словами, наприкінці 2008-го вона одержала повістку на слухання її справи про розлучення... у Донецьку.

"Хоча ми вже 10 років живемо у Києві, і зареєстровані тут. Якби я не отримала повістку, то нас би розлучили без мого відома, тому що суддя - племінниця Петра Миколайовича. Це шахрайство!" - обурюється жінка.

Коли ж на суді Світлана Симоненко показала документи про реєстрацію у столиці, справу закрили. Та тепер лідер Компартії намагається розлучитися з нею через Дніпровський суд, хоча проживає у Печерському районі.

"Батько Петра Миколайовича в Донецьку боїться зайвий раз вийти на вулицю, щоб сусіди не сміялися вслід. Дітям і онукам морально важко спілкуватися з дідусем. Він для них тепер антигерой", - зізнається Світлана.

"Він все життя говорив про свою високу моральність. І цим приспав мою пильність"

"У п'ятницю наша п'ятирічна онучка Ліза дивилася моє інтерв'ю на "1+1" сказала, що дідуся Петі немає, а бабуся - телезірка. Уся наша сім‘я і друзі, і його колеги по партії вважають, що він звихнувся", - додає вона.

Між іншим, за словами Світлани Симоненко, після того скандального телеінтерв'ю її чоловік ліг у Феофанію - проблеми з серцем:

"Коли дізналася, одразу ж сіла у машину і поїхала в лікарню. Зустрілися коло входу. Прошу його: "Повернися у сім‘ю, кому ти потрібен зі своїми болячками". А він мені: "Це все через тебе".

Ну, у Феофанії Петро Симоненко не нудьгуватиме. Нещодавно там спочивав Віктор Янукович. А зараз ще можна застати главу Нафтогазу Олега Дубину, екс-міністра фінансів Віктора Пинзеника та пом‘яту "охоронцями" Ющенка бабу Параску.

Нагадаємо, як писав ТаблоID, про розлучення лідера КПУ Петра Симоненка стало відомо у п'ятницю 30-го січня 2009-го.

Фото Оксани Ващенко надані джерелом ТаблоIDа, фото "УНІАН" та скріншоти "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів