Нагорного побили на замовлення Подкопаєвої? ФОТО

23 березня 2009, 11:38

Підігрітий скандальчик замовляли? Будьте ласкаві: бізнесмен Тимофій Нагорний стверджує, що його побили та ще й "на замовлення" власної дружини, Лілі Подкопаєвої.

Водночас Тіма нарешті зустрічається із своїм всиновленим сином Вадимом. Але замість того, щоб побути з дитиною на самоті, він веде хлопчика у ресторан до куми і запрошує журналістів.

Напад на Нагорного, згідно з коментарем міліції "Бліку" був здійснений у четвер: "Справді, 19-го березня у Печерське РУВС Києва надійшла заява від Тимофія Нагорного. Він казав, що близько 17.00, коли він приїхав забирати сина з дитсаду, у нього виник конфлікт із водієм Лілії Подкопаєвої. Також відзначалося, що водій завдав йому тілесних ушкоджень. Водій у своїй пояснювальній стверджував зворотне. Ведеться перевірка".

"Так. Коли я забирав сина Вадимку з садка, під'їхав водій - охоронець Лілії. Причому під'їхав на моїй машині! На тій, яку зареєстровано на мене!" - обурювався Нагорний в телефонному інтерв‘ю.


Тепер у чоловіка Подкопаєвої є довідка - про побиття

За його словами, чолов‘яга сходу почав кричати, щоб бізнесмен не забирав сина. "При цьому пішла нецензурна лайка! Він так матюкався, що вихователі дитячого садка не витримали і викликали міліцію! Я навіть не знав, що вони її викликали!" - запевняє побитий чоловік олімпійської чемпіонки.

"Він кричав мені смішні речі... Навряд чи таке можна друкувати в газеті - це був суцільний мат. Наприклад, там же, поговоривши по мобільному з Лілією, він мені заявив: знаєш, що мені сказала Ліля?! Щоб я дав тобі пі***!!" - уточнив Нагорний.

За словами Тимофія, водій Подкопаєвої "ще щось ніс, типу: ти знаєш, з ким маєш справу? Я бандит!" При цьому Нагорний вирішив провести із матюкливим дядьком виховну бесіду: "Я його перепитав: Ти гангстер?" Але він не зрозумів іронії. Я намагався йому пояснити, що справжні бандити так не поводяться - вони, навпаки, ввічливі та ніколи не кричать".

Охоронець-водій Лілі (на фото) сказав Нагорному : "Знаєш, що мені сказала Ліля?! Щоб я дав тобі пі***!!"
Охоронець коло дітей Тимофія та Лілі - Вадимка і Кароліни

Першим почав бійку "звичайно" не Нагорний.

"Як я міг?! Адже у мене хворе серце, знаходжуся під постійним доглядом лікарів. Навпаки - я намагався його заспокоїти. Тут ще під'їхав мій друг і ми вдвох вмовляли його заспокоїтися. Але він тільки нецензурно лаявся! Потім зідзвонився з Лілею, і, вочевидь, вона йому сказала, щоб він застосував агресію", - вів далі Тимофій.

Далі читачі з доброю уявою можуть подумки розіграти шикарну пафосну сцену "дуелі" між благородним, але трохи хворим, бізнесменом та злим охоронцем його дружини.

"Я вже зрозумів, що він хоче вдарити. Сказав йому: тільки бий в обличчя! Не бий у серце! І він вдарив мене в груди. Я прикрився рукою. Це бачили багато людей - у мене троє свідків, які захотіли дати свідчення - так сильно вони були обурені його поведінкою", - розповідав Нагорний.

"Я сказав йому: тільки бий в обличчя! Не бий у серце!"

До речі, згідно з медичною довідкою зі "швидкої", Т. О. Нагорний отримав травми та підшкірні гематоми лівого передпліччя та грудей

А далі, за словами бізнесмена, приїхав ще якийсь друг водія Лілі - лисий мордоворот, а також міліція. "Я, знаючи, що він їздить на моїй машині без довіреності, сказав про це міліції - вони вирішили перевірити цих хлопців. Так вони ще й тікати почали", - радів Нагорний.

"Міліція відправила мене у Донецьк.... Вочевидь вони хочуть мене відмежувати від подальшої агресії з боку Лілії. До речі, у міліції мені сказали, щоб я ні з ким не спілкувався. Так що моя розмова з вами - виняток", - запевняє Нагорний.

А після того, що сталося, за словами Нагорного, його поки що чинна дружина Подкопаєва сама йому телефонувала. Потім телефонував ще й адвокат Лілі, за словами Тимофія, "вперше за весь час розлучення захотів зв'язатися". Як каже бізнесмен, обоє наполягали на зустрічі з ним, "але знову обдурили - просто не з'явилися на домовлену зустріч".

У Донецьку Тимофій планує пробути приблизно до 14 квітня. Каже, у міліції йому порадили поки не з'являтися у Києві, "оскільки вважають: після прояву такої агресії з боку людей Лілії не виключено, що напад на мене може повторитися". Однак охорону наймати він не збирається.

"Навіщо? Насправді справитися з таким "бандитом" я легко міг і сам. Але не хотілося доводити ситуацію до мордобою", - харахориться Нагорний. До речі, за його словами, йому вже телефонував "знаменитий силач Дмитро Халаджи і визвався бути його особистим охоронцем".

Татко показує сину, який великий дядько його побив?

Цікаво, чи до, а чи після побиття, але Нагорний встиг зводити свого сина Вадима у гості до своєї куми-співачки Ані Лорак. Каже. Ліля дозволила. А те, що на зустріч він запросив пресу, Нагорний пояснює так: "Це єдиний спосіб донести до Лілі, як я сумую за нею і дітьми". Отакий піар, розумієте, "во благо".

"Ми прийшли до Ані подарувати їй двох ангелів, адже вона для нашої сім‘ї і справді, як ангел. Але Вадимка, розхвилювавшись, розбив одного", - зізнався скандальний татусь. За янголятко Лорак подарувала Вадиму спортивний костюм, бейсболку, конструктор і плюшевого зайця для його сестри Кароліни. Дівчинка прихворіла і тому на зустріч не прийшла.

Вадимко, як хлопчик ввічливий, розцілував хресну за подарунки. Ані навіть зауважила, що "росте справжній чоловік".

Вадим Нагорний прйишов з батьком у гості до хрещеної мами Ані Лорак

"Ой, так він у нас взагалі цілуватися дуже любить. Дуже ніжний хлопчик. І наречені у нього у дитсадку вже є - Таня і Настя, але він каже, що вони дуже балувані. Хоча Каролінка, дочка моя, все-таки більше прив'язана до мене і частіше за Вадима зізнається у любові", - додав Нагорний, пише "Сегодня".

Між іншим, Тимофій уже домовився зі своєю дружиною-тусовщицею, що поїде на море з обома дітьми у червні, а Подкопаєва поїде відпочивати з малими вже у липні. А зараз Ліля виїхала у Донецьк і, за словами свого чоловіка, днями вони мають зустрітися поговорити про дітей, спільні бізнес-проекти. Але просити помиритися Нагорний поки не буде - каже. Ще не час.

А ще нагорний поскаржився на поведінку своєї "благовірної": "Кілька років тому, коли у нас не було дітей, Ліля казала, що більш за все у житті хоче хлопчика і дівчинку. А зараз у неї в голові подіум, червона доріжка, танці на столі".

Кароліна заявила, що відповідальність за музичне виховання Вадимка лежить на ній

Та й з друзями стосунки у напіврозлученого скандального подружжя нині напружені.

"Щойно ми подали на розлучення, ходив невдалий жарт про те, що Нагорний розлучиться з Подкопаєвою й одружиться з Клочковою, бо Янка дуже любить наших дітей і часто бувала у нас вдома. Ліля цей жарт не зрозуміла, і зараз, наскільки я знаю, вони з Яною не спілкуються", - пояснює Нагорний.

Водночас сам Тимофій виключив зі списку своїх друзів співака Андрія Кравчука, який нині так часто з‘являється з Подкопаєвою на тусовках:

"На одному телеканалі я бачив, як на якійсь вечірці, Андрій дозволив собі обіймати і цілувати мою дружину. Вважаю, це аморально. Хоча на одній з церемоній я запитав у нього: "Ти в якості кого сюди прийшов з моєю дружиною? Як чоловік?" На що Андрій відповів: "Ну що ти, ми ж друзі, я дуже хочу вас примирити". Шокує, що жінка, яка займається соцпроектами і добродійністю, так поводиться".

Цікаво, що нині Нагорний планує зібрати засновників фонду "Здоров'я поколінь", президентом якого дотепер є Лілія Подкопаєва. За його словами, він хоче підняти питання про усунення дружини-тусовщиці з цієї посади.

Фото "Сегодня", "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів