Подругу Саші Ніколаєнко звільнили на форумі ТаблоID

26 березня 2009, 15:23

Виявляється, віднедавна ТаблоID став плацдармом для звільнень.

Так, видавець одного з жовтих видань заявив, що звільнив свою екс-підопічну Ганну Філімонову на "форумі сайту ТаблоID". Аня ж, у свою чергу, обурюється заявами про те, що її "пішли", і запевняє, що звільнилася сама.

"Я вкрай обурена такою постановкою питання, мовляв, "ми її звільнили", "Філімонову я звільнив", "її звільнили" і т.д. Є вже певна спекуляція моїм ім'ям..," - каже Філімонова, колись головний редактор журналу "Папарацці", а нині директорка конкурсу краси і подруга Саші Ніколаєнко.

"Звісно, приємно сказати: "Я звільнив Філімонову!". І повторити це 50 разів. По-перше, є законодавство, за яким людей звільняють", - зауважує Аня в інтерв‘ю "Дусі".


До того ж білявка наголосила, що за чотири роки роботи у виданні у неї самої просто пропала мотивація там працювати. Та й, тодішня зарплатня Аню не задовольняла. Вона каже, що то була смішна сума, "маленький приємний додаток на кишенькові витрати, манікюр і педикюр". А основний дохід Філімонової йшов від роботи піарщиком.

"Точно тобі кажу, на цю суму не купиш сумку від "Louis Vuitton". (Сміється.) Хіба що можна купити гаманець. І то - недорогий", - додає жіночка.

"Була депресія - і у них (у Валіда й Омара Арфушів), і у мене. Якоїсь миті, коли ми видали останній номер, виявилося, що робити нема чого. Було незрозуміло, коли вийде наступний номер. З моєї ініціативи ми домовилися, що я піду у відпустку за свій рахунок і, якщо буде потрібно, буду готова допомогти, а у вересні ми зустрінемося і поновимо роботу", - розповідає екс-журналістка.

Однак після такої перерви Філімонова, за її зізнанням, "внутрішньо розуміла", що у вересні вже не повернеться. І не повернулася.

"Я пішла займатися своїми справами. Тоді я уже виконувала обов'язки директора конкурсу "Міс Україна-Всесвіт", готувалася до поїздки у В'єтнам з переможницею, у мене була досить бурхлива діяльність: прес-конференції, спілкування з пресою", - згадує вона.

Тим часом із Валідом Арфушем вона, за її словами, не спілкувалася. А у Ніколаєнко у цей період саме був день народження.

"Тоді сайт ТаблоID запропонував мені написати про це. Зробила їм один матеріал, потім другий - це було привітання Олександрі Ніколаєнко від близьких друзів та від мене, у якому був прихований глибокий підтекст, зрозумілий лише їй", - ділиться Філімонова.

"Коли вийшло це привітання, мені зателефонувала подруга (я саме була за кермом у машині) з питанням: "А тебе що, з "Папарацці" звільнили. Там у ТаблоID є коментарі", - згадує вона.

Приїхавши додому, Філімонова зайшла на сайт дочірнього видання "Української правди", де під ніком "Omar Arfush" хтось писав, що її звільняють.

"Anja, ti savershila profesionalna ashibka c etat publikatsa,ti ne mozhesh rabotat v dvuh razne izdanje v adna vrimena.Paetamu ja tibja uvalnjaju iz dolzhnasti glavnova redaktera zhurnala Paparazzi. Ja piridumat ne budu, i zvanit minja ne stojet. Udachi tibja na Tabloid.com.ua. Vladejets i Izdatel Paparazzi, Omar Arfush", - було залишено у коментарях до матеріалу "Анна Филимонова: Она - парит! (очень личное сообщение для Николаенко)".

"Довести, що це робив Омар Арфуш, ніхто не може. Знаючи людину, її манеру листа і т.д., я припускала, що це міг зробити він. Але мені було соромно зізнатися своїм друзям, що це він, що людина, з якою я працювала стільки років, з якою я дружила, опускається до писання коментарів там, куди люди нормальні взагалі намагаються не дивитися", - каже Філімонова далі.

Після цього Аня, за її словами, полетіла у В'єтнам з "Міс Україна-Всесвіт-2008" Елеонорою Масалаб. Більше з Арфушами вона не бачилися. Лише пізніше приїхала в редакцію, оформила документи про звільнення, забрала речі. "Тобто конкретно фрази "Алло, Аня, ти звільнена!" не було нізвідки", - наголошує вона.

"Я просто прийшла і сказала: "Я хочу забрати свої речі". Мені сказали: "Звичайно. Журналу нема". Тобто де факт, що я звільнена? Є документ, який це юридично підтверджує? Мені ніхто не зателефонував і не сказав, що я звільнена", - обурюється Філімонова.

Вона запевняє, що зі своїм жовтим виданням і його видавцем розсталася за обопільним бажанням, нормально.

"Я підписала контракт із Ніколаєнко, з організацією "Міс Україна-Всесвіт", на три роки і почала працювати, бо мені справді це цікаво. Ситуація не варта виїденого яйця, ніхто мене не звільняв", - заявляє вона.

Водночас той самий сумнозвісний видавець Омар Арфуш у відповідь на інтерв'ю Філімонової написав відкритого листа для читачів "Дусі".

"По-перше, я дійсно звільнив пані Філімонову з займаної посади і зробив це привселюдно на всім добре відомому сайті ТаблоID. Я підтверджую, що вперше інформація про звільнення пролунала на форумі цього сайту", - заявив він.

Що ж до причини звільнення, то Омар сформулював під тією ж статтею на ТаблоID ще у липні 2008-го року:

"ja atkazal publikavat etat suzhet i eti fotki v Paparazzi kagda Filimonova ochen nastajevala, i abidelas. Ja petalsa je abisnit shto v paparazzi mozhna tolka kritikavat takuju svabdbu , patamushta eta plahoe primer dla maladjezh, kagda maladaja simpatichna ukrajenka (isho i Miss Ukrajina) vihodet zamuzh za Mumju v kanse evo zhizne. Ja ne veru shto u nih lubov. dla minja lichna eta svadba za dengi i grzhdanstva i licensja Miss Univers. Ne abizhajsa Anja. Omar".

По-друге, щодо питання про зарплату, якої Філімоновій вистачало нібито тільки на манікюри та педикюри, то Арфуш заявив наступне:

"Я знаю, що всі рекламні бартери на салони краси використовувала саме Ганна Філімонова. Тож потреби платити за ці послуги у неї не було. До речі, уже після її звільнення з'ясувалося і багато інших моментів, які, скажімо так, говорять не на користь Ганни".

Між тим, за словами Філімонової у тому ж таки інтерв‘ю "Дусі", десь у грудні їй телефонував Валід Арфуш із пропозицією співпраці. Проте тоді Філімонову його пропозиція не зацікавила.

"З Валідом ми друзі, іноді зідзвонюємося по ночах і скаржимося одне одному на особисте життя. Думаю, так буде й надалі. Бізнес є бізнес, а особисті стосунки - це особисті стосунки", - впевнена дописувачка ТаблоID. А щодо історії з Омаром, то Аня у коментарі ТаблоID, посміхаючись, сказала:

"Думаю, що Омар з тих людей, які користаються з будь-якої нагоди, щоб зробити піар собі та своєму виданню. І мені дуже лестить те, що він стежить за всіма моїми висловлюваннями. Однак вже час поставити крапку в цій справі та зберегти обличчя. Тому що, насамперед, чоловік має бути чоловіком і не опускатися до брудних розбірок в Інтернеті".

Після всього написаного хочеться додати одне: любі читачі, будьте уважні - деякі роботодавці вважають за логічне заявляти про звільнення своїх робітників у коментарях на ТаблоID.

Фото "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів