Екстрим-гулянка регіонала: зламана ключиця і черепно-мозкова травма?

11 червня 2009, 17:52

Днями екстремальна пригода вибила з обойми цінного робітника команди Віктора Януковича. Йдеться про одного з видних депутатів Партії регіонів Василя Джарти, який став жертвою бурхливого відпочинку.

Історія ледь не закінчилася трагічно - депутат отримав тяжкі травми і вибув з політичного процесу, очевидно, надовго.

Як стверджують джерела ТаблоID у керівництві Партії регіонів, з настанням спекотних днів Джарти подався у Крим, де не зміг відмовити собі у задоволенні спробувати екстремальні види спорту.

"Регіонал" Джарти

За словами співрозмовника, депутат вирішив покататися на водних лижах. Та весела пригода ледь не коштувала йому життя. Що саме сталося у процесі катання достеменно невідомо, проте у результаті інциденту Джарти отримав серйозні травми.


Зокрема, як зазначає один з депутатів Януковича, у Джарти - переламана ключиця і він потребує операції.

За іншою ж версією, яка вже поширюється у ЗМІ, "регіонал" отримав тяжкі травми не на воді, а на землі. Пишуть, що Джарти вирішив покататися на мотоциклі після бенкету, організованого з нагоди партійної конференції у Сімферополі.

Джарти зі своїм однопартійцем і кумом Віталієм Хомутинніком

Під час гулянки "регіонал" нібито добряче випив, після чого його забрав мотоцикл охорони. На цьому мотоциклі Джарти начебто почав ганяти по серпантину. У результаті він упав разом з мотоциклом.

За даними ЗМІ, Джарти отримав черепно-мозкову травму і перелом руки у трьох місцях.

"Регіональна" еліта: Джарти, Борис Колесніков, Рінат Ахметов

Попри темні плями у цій історії, очевидно одне: один з видних "регіоналів" надовго випав з бурхливого політичного життя. При цьому йому не пощастило двічі: у результаті зриву домовленостей про широку коаліцію між БЮТ і Партією регіонів Джарти так і не отримав посаду голови Мінтрансу, а у результаті екстремального відпочинку - позбувся роботи у передвиборчому штабі Януковича.

Замість Джарти організаційну роботу штабу взяв на себе інший "регіонал" Володимир Рибак.

Фото Анни Андрієвської, Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів