Депутат Тимошенко стукнувся з Цимбалюк автомобілем. ФОТО

9 вересня 2009, 14:26
Бютівець Андрій Шкіль та міс-телеведуча Інна Цимбалюк разом влипли в аварію.

ДТП відбулося у суботу, опівдні, на столичній вулиці Микілсько-Слобідській. Саме там не змогли розминутися джип Шкіля "Nissan Qashqai" та джип Цимбалюк "Mercedes".

Жоден з відомих водіїв не визнає себе винним, пишуть "Факти".

"Я їхала у крайній правій смузі з мінімальною швидкістю - 30-40 км/год.

Їхати швидше не виходило через велике скупчення машин", - розповіла Цимбалюк свою версію "Комсомольській правді в Україні".


За її словами, автомобіль Андрія Шкіля їхав у тому ж напрямку, що й вона, але лівіше.

"Якоїсь секунди він раптом виконав різкий маневр і "притерся" боком до мого автомобіля. Імовірно, хотів повернути на парковку, хоча у тому місці висів заборонний знак", - продовжила модель, яка живе на Микілсько-Слобідській.

"Або просто Андрій Шкіль не подивився у дзеркало. В підсумку я не встигла відреагувати, і ми зіштовхнулися! Тепер весь лівий бік моєї машини зчесаний!" - побідкалася Інна.

І справді. Як пишуть газети, у "Мерседеса" пом'ялося ліве переднє крило, а у "Ніссана" Шкіля відвалилася пластмасова частина бампера.

"Nissan Qashqai" Шкіля та "Mercedes" Цимбалюк потягло одне до одного

Зрозумівши, що відбулося, обидва водії почали телефонувати зі своїх мобільних. А буквально за кілька хвилин інспектори ДАІ на мотоциклах допомогли розвести невеликий затор, який утворився внаслідок аварії з джипами просто на пішохідному. Потім з'явилася група оформлення ДТП.

У цей же час підтримати Інну приїхав молодий чоловік на "Chevrolet". А на місці аварії відразу зібралася юрба роззяв. Люд зацікавили розбірки депутата й міски. Але, за словами Цимбалюк, Шкіль поводився досить коректно:

"Ми між собою практично не розмовляли. Я викликала свого адвоката. А до автомобіля Шкіля під'їхали високі міліцейські чини. ДТП оформили швидко, а коли міліціонери мене впізнали, то навіть запропонували машину для супроводу, щоб я без проблем дісталася у потрібне місце".

Інна каже, що не встигла відреагувати на маневр Шкіля

Водночас бютівець запропонував свою версію дорожньої пригоди.

"Інна Цимбалюк обігнала мене справа. На моїй машині є легкі ушкодження, але, на щастя, постраждало лише залізо. Своєї провини я не бачу. Зараз цим питанням займається мій помічник", - роз‘яснив Андрій Васильович.

Та в ДАІ таку реакцію відомих водіїв вважають емоціями. Протоколи ж, кажуть, склали на обох учасників ДТП, адже обоє порушили "боковий інтервал" руху. Правда, обидва водії винними себе не визнають.

Варто зауважити, що обидві автівки застраховані, а ступінь провини Шкіля й Цимбалюк встановить суд.

А Шкіль запевняє, що Цимбалюк обганяла його справа

"Тепер буду їздити обережніше! Щоб такі водії, як Шкіль, ненароком не зачепили мене", - зітхнула Інна.

Нагадаємо, що це вже не перше ДТП за участю бютівця. В результаті аварії в ніч на 1 серпня 2007-го року Шкіль за кермом "Hyundai") одержав серйозні травми. Водночас двоє пасажирів другого автомобіля-учасника ДТП ("Mitsubischi") загинули.

А так вигялдав старий автомобіль Шкіля після аварії 2007-го року
Фото прес-служби МВС з "Української правди"

Та, за словами Шкіля, "ця справа закрита, винним визнали водія "Mitsubischi".

За матеріалами "Фактів" та "Комсомольської правди в Україні"

Фото з Форума "Української правди", фото "Фактів" , зокрема з сайту "Комсомольської правди в Україні", фото "ЗІК", а також фото Кассандри

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів