Білик напала на Осадчу через Тимошенко і гроші?

12 лютого 2010, 19:53
Найкраще майковий аукціон улюбленої дизайнерки Тимошенко та тусовщиці Влади Литовченко-Прокаєвої пропіарили співачка Ірина Білик та телеведуча Катя Осадча. Одна поставила запитання в лоб, інша - неадекватно відреагувала.

Ірина Білик вихопила і розтрощила мікрофон ведучій Каті Осадчій. Розбурхало ж нерви співачки запитання про гонорар, який отримала Білик за участь в агіт-турі за Юлію Тимошенко.

Принаймні так пояснила ТаблоIDу ситуацію виконавчий продюсер програми "Світське життя" Ганна Ганопольська.

Ніщо не натякало на халепу. Окрім хіба що виразу обличчя Білик

Цікаво, що сама співачка, свою поведінку, схоже, вважає цілком адекватною. Судячи зі слів Ірини, її обурило те, що замість говорити про майки від Айни Гассе, її спитали про гроші.

"Але замість цього мені почали ставити дуже особисті питання, про гроші. Тож не залишалося нічого іншого, як забрати мікрофон і розбити його", - прокоментувала свій вчинок Білик "Сегодня".


"Думаю, цей випадок має бути прикладом для усіх, кого кривдять. Я не буду терпіти неповажне ставлення до себе лише заради того, щоб мене показали по ТБ", - поередила співачка.

Коли Катя спитала про гроші від Тимошенко, Іра, певно, ледь не поперхнулася чайком

Мало того, Білик натякнула, що у Катерини Осадчої після цієї мікрофонної сутички можуть бути неабиякі проблеми...

"Всі артисти і політики, думаю, приєднаються до мене й оголосять бойкот тій програмі, яка існує завдяки таким людям, як я", - виголосила Білик.

Замість відповісти по суті Білик вихопила мікрофон з рук телеведучої і розтрощила його

Водночас телеведуча, якій, на щастя, Білик поки що розбила тільки мікрофон, прокоментувала конфлікт так:

"Ірина Білик у черговий раз продемонструвала, наскільки безпомічні колишні ікони українського шоу-бізнесу. Коли зірка не в змозі відповідати, чому вона агітує своїх фанів голосувати то за одного, то за іншого політика, і скільки вона на цьому заробляє, - це не професійно для артиста. Виходить, такий артист не готовий до спілкування з незаангажованою пресою".

Тепер Білик лякає Осадчу бойкотом

І взагалі, Осадча тонко натякнула, що Білик, можливо, краще сидіти вдома, а не "світити обличчям":

"Якщо публічна людина не вміє відповідати на прямолінійні питання і не вміє контролювати свої нерви - їй краще сидіти вдома, а не "світити обличчям".

При цьому, як наголосила Осадча, спускатися до рівня Білик та ображати її у відповідь вона не збирається.

Нагадаємо, восени і взимку 2009 року співачка Ірина Білик взяла участь у виборчій кампанії кандидата у президенти Юлії Тимошенко. От тільки цікаво, що ще кілька років тому Іра радо співала для опонентка леді Ю, короля ляпів Віктора Януковича

Фото Дмитра Амідова "ТаблoID"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів