Демонізований БЮТівець на Bentley потрапив у аварію. ФОТО

28 червня 2010, 16:00
У понеділок на розі київських вулиць Шовковичної та Лютеранської, у кількох кварталах від будівлі адміністрації президента, сталося буденне незначне ДТП. Два водії не розминулися на Т-подібному перехресті.

Однак ця аварія привертала увагу своєю неоднозначністю, адже звичайнісіньку "Ладу 2110" підштовхнув у бік козирний "Bentley Continental GT" вартістю 179 тисяч євро, або ж 1 мільйон 739 тисяч гривень.

Причому, судячи з характеру ДТП, "Лада" здійснювала лівий поворот по головній дорозі, а перед "Bentley" висів знак "Дати дорогу". Однак машину за мільйон така дрібничка зупинити не може.

Маленька аварія великої машини

Особливої пікантності моменту надавав той факт, що за кермом "Bentley" сидів легендарний БЮТівець Антон Яценко, більш відомий як "батько" Тендерної палати.

Антон Яценко власною персоною

Цього депутата, який до того ж є главою парламентського підкомітету з питань регулювання ринку держзакупівель, у публікаціях ЗМІ називали ледь не тіньовим міністром економіки. Який, щоправда, за чутками, отримав по обличчю від номінального міністра Василя Цушка.


Урядові квартали ніколи не страждали від малої кількості постів ДАІ, тож правоохоронці на місці пригоди опинилися майже одразу. У них же на очах водій "Лади" після нетривалої розмови з Яценком просто залишив місце пригоди.

А правоохоронці у кількості 3-х штук (двох інспекторів ДАІ та одного звичайного сержанта міліції) разом з БЮТівцем зайнялися прискіпливим оглядом подряпини на коштовному бампері Bentley.

Правоохоронці щиро перейнялися проблемами БЮТівця
"Bentley" з підбитим оком

Далі охоронці порядку виявили неабияку повагу та чуйність до пересічного водія та допомогли відштовхнути машину на тротуар.

Не кожен день доводиться штовхати "Bentley"
"Пішла, пішла..."
Яценко прикидає, у скільки обійдеться бампер

Однак, помітивши кореспондента "Української правди", який знімав це феєричне дійство на фотокамеру, ДАІшники разом з Яценком кинули нещасне "Bentley" і побігли з'ясовувати, чому їх фотографують.

Треба зазначити, що їхні аргументи були досить туманні та сумбурні. На кшталт: "Ви мали попросити дозвіл, щоб нас знімати". Сам БЮТівець намагався зробити вигляд, що його машина більш ніж за півтора мільйони "заглохла" посеред дороги.

Зрештою, пригрозивши судами та записавши дані журналістського посвідчення, правоохоронці пішли до свого автомобілю, а Яценко зник у невідомому напрямку.

І річ навіть не в тому, що "Bentley" подряпався об "Ладу" під недвозначними дорожніми знаками. Цікаво, яким чином 79-й номер у списку БЮТ Антон Яценко, якого Олександр Турчинов називав "молодим вченим", заробив на таку машину.

ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів