Скандал: На "Міс Україна 2010" перемогла модель власника конкурсу

13 вересня 2010, 10:49

Історія зі скандальними чутками довкола чесності вибору "Міс Україна-2010" отримала своє продовження.

Як з‘ясувалося, на конкурсі, власником якого нині є бізнесмен Олександр Онищенко, перемогла модель агенції, власником якої нещодавно став той же Онищенко.

"Це дуже добре, значить, в агентстві є такі прекрасні моделі, які можуть виграти цей конкурс", - не особливо знічуючись такими нюансами відповів Олександр журналістові "ТСН.ua".

Нагадаємо, після того, як 4-го вересня у конкурсі краси "Міс Україна 2010" перемогла одеситка Катерина Захарченко, навколо конкурсу розгорілися справжні пристрасті.


Онищенко абсолютно не знічує той факт, що у ЙОГО конкурсі краси перемогла модель ЙОГО ж модельного агентства

Онищенку та його "Міс" закидали, по-перше, близьке знайомство. Так, за чутками, пару незадовго до фіналу конкурсу бачили разом у Монако. Щоправда, доказів наразі ніхто надати не може.

Згодом зовсім випадково виявилося, що Олександр Онищенко нещодавно заволодів агенцією, яка прислала Катю Захарченко на його ж конкурс краси.

Так, коли у програмі "Світське життя" переможницю "Міс Україна 2010" спитали, чи була вона знайома з бізнесменом, міска, у якої трохи затремтів голос, відповіла:

"Насправді, за подальшими подіями я лише чула, що Олександр Онищенко став власником агентства "Faces". "Faces" - це моє материнське агентство. Якщо чесно, я познайомилася з ним (Онищенком) ось тільки зараз".

"Міс Україна-2010" Катя Захарченко запевняє, що познайомилася з власником конкурсу та її агентства тільки на шоу

По-друге, Захарченко дорікали за те, що майбутня переможниця з'явилася у конкурсі всього за кілька днів до фіналу.

"Мене ввели не два дні тому, а у вівторок, тобто вже в районі п‘яти днів. Так, звісно, усі дівчата здивувалися, я отримала купу питань - чому і як. Насправді це мені також з якогось боку невідомо. У мене є агентство, яке за мене відповідає і яке мене відправило сюди", - прокоментувала "Світському життю" такий розклад сама Катя на after-party "Міс Україна 2010".

Як пояснив Онищенко, Захарченко прийшла у конкурс на заміну. Мовляв, її попередницю модельне агентство відправило за кордон на роботу.

"Ми попросили замінити її моделлю з їхнього ж агентства", - пояснив головний "коняр" та екс-чоловік "Міс Україна-1997" Ксенії Кузьменко.

Прийшла на заміну, а "вийшла в дамки"

Насторожувало також і те, що цього річ з-поміж 26-ти учасниць конкурсу четверо були з Одеси: номер 5-ий, 10-ий, 11-ий і 13-ий. Хоча на таких конкурсах зазвичай має бути рівномірне представництво конкурсантко з усієї України.

Власне, й Катя підтвердила, що конкурс "Міс Одеса 2010", який мав би передувати участі у національному фіналі, вона не вигравала: "Ні, я не вигравала конкурс "Міс Одеса", і окрім мене ще три дівчини представляли Одесу".

"Ціна корони" Захарченко - знайомство з власником конкурсу?

Врешті, як зауважила телеведуча Алла Мазур, чутки про те, що "ціна корони" Захарченко - знайомство з власником конкурсу, змусили Онищенка заявити: докази чесної гри він опублікує.

Фото PHL.com.ua, а також фото Марини Виноградної (ТаблоID)

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів