У Приходько свекром буде кримінальний авторитет?

20 січня 2011, 15:07

Доки співачка Настя Приходько обсмаковує тему свого майбутнього весілля, у ЗМІ з‘явились скандальні чутки про її грузинських родичів.

"Чоловік Насті Приходько - син злодія в законі", - стверджує газета "Сегодня".

Нагадаємо, нині співачка проживає у цивільному шлюбі із грузинським бізнесменом Нурі Кухілавою. У пари підростає дочка Нана, якій наразі менше року.

Чоловік Приходько Нурік Кухілава - син злодія у законі?

За інформацією газети Ахметова, Нурі Кухілава є сином відомого злодія у законі, вихідця з Сухумі Антімоса Кухілави. За чутками, він контролював потоки контрабанди в Одесі. Йому ж нібито підпорядковувалися кавказькі барсеточники і кишенькові злодії, які діяли в Україні.

Втім, в одному з інтерв'ю сам Антімос це заперечував, заявляючи, що його дискредитує міліція. У травні 2009-го Кухілаву депортували з України за порушення паспортного режиму.

Чи знає про родинні зв'язки свого чоловіка учасниця "Євробачення" від Росії - достеменно невідомо. Як заявив піар-директор Приходько Сергій Алаєв газеті, коментарі з цього приводу співачка не дає.

Настя чимало розповідає про дочку і чоловіка, але про родичів - небагато
 Два роки тому Антімоса Кухілаву депортували з України

Як нагадує видання, в одному з інтерв'ю Анастасія розповіла, що їх з Нуріком познайомили друзі.

"На його руці блищала золота каблучка, і я вирішила - він одружений. Але пізніше ми зустрілися в Одесі, і я роздивилася - каблучка була не обручкою", - цитує газета слова співачки.

А вже після народження дочки Нани Приходько повідомила, що чоловік возив їх з маленькою до його батьків в Анталію. Мовляв, там у них прекрасний великий будинок.

До речі, саме в Туреччині, за словами оперативних працівників столичної міліції, знаходиться Антімос Кухілава, пише "Сегодня".

"Після депортації законника повинні були доставити до Грузії і посадити до в'язниці. Там людину можуть засудити лише за те, що вона носить злодійський статус. Але, за чутками, він заплатив 3 мільйони доларів і виїхав до Іспанії. А вже звідти до Анталії", - повідомляють джерела газети.

Дочка Мелана (на фото) називає "авторитетного" батька Антіком

Також, як нагадує видання, Настя Приходько розповідала, що її 25-річний бойфренд - людина не бідна, активно займається бізнесом і часто у справах буває за кордоном та в Одесі. А нещодавно пара нібито придбала 3-кімнатну квартиру в елітному районі Києва.

За припущенням джерел газети, Нурік контролює батьків бізнес - салони з продажу елітних автомобілів.

Окрім того, Нурі Кухілава нібито дружить з капітаном київського "Динамо" Артемом Мілевським. Із ним грузина буцімто познайомив його двоюрідний брат з Сухумі, власник одного зі столичних автосалонів та екс-футболіст "Динамо" Денис Адлейба, пише газета.

Також повідомляється, що Антімос Кухілава намагався не втягувати сина у кримінальні справи. "Від імені Антімоса в Одесі і зараз гроші в злодійський "общак" збирають. Але Нурі до цього відношення не має", - кажуть одеські опери, пише газета.

За інформацією видання, цивільний чоловік Приходько не був судимий. А в міліції опинявся лише одного разу.

 Нурік Кухілава буцімто дружить з гультіпакою і горе-автомобілістом Мілевським

"У жовтні 2008 року ми розробляли групу "барсеточників". На наше прохання в Одесі були затримані і доставлені до Києва 5 кавказців. У тому числі і син Антімоса Кухілави. На момент затримання підозрювані їхали на двох машинах з якоїсь вечірки, а Нурі був з ними", - розповідає джерело газети з київської міліції.

Нурі тоді нібито написав пояснювальну записку. А довести провину затриманих міліціонери не змогли, тож їх відпустили.

Сам Нурік Кухілава, коли його попросили прокоментувати ці події, а також родинний зв‘язок із кримінальним авторитетом, сказав, що не готовий зараз обговорювати ці теми з журналістами. Чоловік Насті Приходько пообіцяв поговорити з ними пізніше. Щоправда, не уточнив, коли саме.

Фото ТаблоID, "Сегодня" та "Viva! Украина"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів