Син голови Апеляційного суду влаштував дебош в Одесі. ВІДЕО

8 липня 2011, 11:24

Депутатському контингенту зриває дах. У синків-мажорів пішло літнє загострення. Слідом за сином регіонала Володимира Ланідка Романом, який жорстоко побив 20-річну дівчину у ресторані, руки розпустив син голови Апеляціного суду Києва.

В Одесі екс-депутат облради Дмитро Чернушенко і його подруга, яка представилася суддею з Києва, напідпитку, побилися з охороною нічного клубу.

Інцидент відбувся уночі 7 липня у нічному клубі "Ібіца", пише газета "Сегодня", журналісти якої стали очевидцями скандалу.

Як зазначається, інцидент почався через небажання парочки підкоритися вимогам служби безпеки.


"Молодий чоловік зі своєю супутницею навідріз відмовилися пройти перевірку на металодетекторі, обов'язкову для всіх гостей клубу", - сказав охоронець клубу Микола.

"Після того, як йому запропонували піти, він почав скандалити і вдарив мене у вухо", - додав він.

Далі, за словами охоронця, екс-депутат, розмахуючи барсеткою, люто лупив нею по всіх, хто потрапляв під руку. Потім Чернушенко почав битися з охоронцем.

Розлютованого Дмитра "підтримала" і його супутниця. Довгонога білявка, за свідченням охоронця Миколи, вдарила іншого охоронця ногою в низ живота.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Міліції Дмитро Чернушенко заявив, що він - співробітник Верховної Ради, а його тато - суддя в Києві. Він і його дівчина ображали міліціонерів і обіцяли "звільнити" їх з органів внутрішніх справ.

Після того, як парочку доставили до Приморського райвідділу міліції, до них на виручку прибіг молодий чоловік. Останні заявив, що його звуть Сергій і він - помічник судді Приморського району Одеси.

"Він попросив не здіймати галасу і втихомирив своїх друзів. Дмитро Чернушенко написав пояснювальну, після цього ми їх відпустили", - пояснили у райвідділі.

Як зізнався на правах анонімності один з правоохоронців, вчинити по-іншому вони не могли.

"Посвідчення судді у супутниці Чернушенка - справжнє. Вона працює в Дніпровському райсуді Києва. А хлопець пред'явив посвідчення співробітника комітету з боротьби з корупцією Верховної Ради. Затримати та притягнути до відповідальності їх ми не можемо - потім не оберешся неприємностей", - сказав він.

"Єдиний варіант - зафіксувати інцидент і скласти протокол. Цей випадок проходить як дрібне хуліганство. У кращому разі, вони заплатять адмінштраф", - додав міліціонер.

"Синки суддів, чиновників і депутатів поводяться в Аркадії, як останні хами. Плюють навіть на міліцію. Можуть побити будь-кого - все одно їх відпустять", - зізнався також співрозмовник.

Від міліції екс-депутат і суддя відмахнулися зв'язками і посадами

У свою чергу розбишака екс-депутат Чернушенко заявив, що у скандалі винні охоронці нічного клубу:

"Мені з моєю дівчиною нахамили при вході до клубу, а потім почали бити. Потім нас абсолютно необґрунтовано затримала міліція, яка у змові з охоронцями".

Водночас в оперативні зведення міліції нічний скандал в Аркадії не потрапив. Про це сказала глава прес-служби обласного управління внутрішніх справ Тетяна Хмельницька.

Як відомо, 24-річний Дмитро Чернушенко є сином голови Апеляційного суду Києва. У минулому він - депутат Одеської облради 5-го скликання від фракції Наталії Вітренко. За освітою - юрист, депутатський мандат отримав у 19 років.

Чернушенко входив до депкомісії з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою.

За твердженням екс-колег Дмитра, депутатом він став не в останню чергу завдяки підтримці батька - голови Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка. Останній раніше працював заступником голови Апеляційного суду Одеської області.

Відео з сайту "Української правди", фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів