Айвазова: Кільчицька психічно хвора пліткарка. АУДІО

10 вересня 2011, 00:16

Дружина мера Києва Аліна Айвазова називає свою колишню подругу Ірену Кільчицьку психічно хворою пліткаркою. Така характеристика вирвалася у жінки, коли вона жалілася журналістам на свою язикату товаришку.

Айвазова розірвала більш майже двадцятирічну дружбу з Кільчицькою, бо в неї увірвався терпець від постійної брехні. Про це Аліна Степанівна сказала у телефонній розмові із "ТСН".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:


Дружина мера розповіла, що більше не хоче знати Ірену Кільчицьку, бо та поширює брехню про її сім'ю. Айвазова дізналася, що саме колишня подруга бовкнула, буцімто її донька Христини Черновецька вийшла заміж за Сергія Янчукова.

"Ірена Кільчицька вже давно розповідає, що я її подруга. Знаєте, я її завжди любила і я дуже багато їй в житті завжди допомагала. Я не можу зрозуміти, що з нею трапилося і чому на сьогоднішній день вона каже таку брехню", - заявила Айвазова.

За словами жінки, Ірена не вперше "бреше", як про їхню сім'ю, так і про особисте життя.

"Вона розповідає всім, що у неї день народження було на Лазурному березі, а насправді, в Баден-Бадені. Друге, що у неї там купа чоловіків і все інше ... Але я не хочу говорити про це. Це мене не стосується", - сказала Айвазова.

"…Взагалі вона за національністю циганка. Мабуть, кров циганська заграла", - спробувала мотивувати балакучість подружки Аліна Степанівна.

"Ви знаєте, якщо їй дзвонять і розповідають щось по телефону, вона відразу, моментально набирає всіх знайомих і все передає. Я в шоці від неї. Кажу: "Ірена, невже ти не вмієш мовчати?". Вона не може. Це хвороба. Вона хвора, психічно хвора пліткарка", - підкреслила Айвазова.

Дружина Черновецького навіть закликала знайомих не запрошувати Кільчицьку на жодні заходи, де хочуть бачити Айвазову.

"Я їй хочу сказати, в прямому ефірі, щоб вона забула, що є така Аліна Айвазова. І щоб вона ніколи мені не телефонувала і щоб ніколи зі мною навіть не віталася. Бо я, якщо буду знати, де вона знаходиться, я туди не піду", - запевняє Айвазова.

"Якщо цю передачу слухають мої друзі, то теж хай знають, що якщо будуть її кудись запрошувати, то щоб мене туди не запрошували. Тому що я не піду ні на які дні народження, у жодні ресторани, куди буде ходити Ірена Кільчицька", - наголосила вона.

Попри вищевикладене, сама Кільчицька розповіла, що досі цінує свою подругу Аліну.

"Я близько товаришую з родиною Черновецьких вже 20 років. І я розумію, що для мене зробив Леонід Черновецький та Аліна Степанівна, вона мені найближча подруга... І природно, що я знаю дуже багато про цю сім'ю, але обговорювати ні з ТСН, ні з якимось іншим ЗМІ про них я не готова", - каже Кільчицька.

Відео "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів