Фальоса переспав з Лорак, коли їй було 14?

30 листопада 2011, 18:20

Екс-продюсер Ані Лорак Юрій Фальоса дочекався, доки Кароліна вийде заміж і народить, а тепер розповідає про перший секс з нею.

Із жодною підопічною Юрію Фальосі не щастило так, як з Ані Лорак. Ані Міка Ньютон, яка півтора роки тому мігрувала до Нагорного, ані нинішня його протеже не принесли йому стільки слави.

Можливо, саме тому, скелети Фальоса вирішив діставати саме з шафи Лорак.

Колишній продюсер Кароліни Куєк розповів "ТСН. Особливе", що як навчив Лорак правильно поводитися з чоловіками та зробив жінкою.


Фальоса закохався в Лорак, коли їй було 13, і зробив її жінкою

За словами Фальоси, йому досі неприємно згадувати, як його зрадило найбільше кохання у житті - Лорак.

Якщо вірити Фальосі, Юрій та Кароліна прожили як пара 13 років разом, з них 10 - у спільному помешканні.

Як виявилося, Лорак пробудила у Фальосі шквал емоцій, коли їй було лише 13 років. Вперше він побачив маленьку дівчину Кароліну на сцені, і одразу закохався.

"Їй тоді було 13 років. Я навіть не знав, що їй тринадцять, я не звертав уваги на вік", - заявив Фальоса.

Як повідомляє "ТСН. Особливе", далі Фальоса шокує зізнаннями про перший секс з Ані Лорак.

"Це було щось неправильне таке, спонтанне, тому що це було вперше... Це було не зовсім сказати, щоб сильно приємно, ну таке. Бажання, яке протягом року тримається, воно виплеснулося, цього не можна розцінити з почуттями і відчуттями - оргазму ... Це сталося нарешті", - сказав він.

Тож, виходить, Фальоса вважає себе не лише першим продюсером Кароліни, а й її першим чоловіком. Скидається на те, що саме собі він ставить у заслугу те, що Лорак може хотіти той чи інший чоловік.

"Я думаю, що я навчив її всьому. І як поводитися з чоловіками, і як з генералами, і з президентами, і з бізнесменами. Кожен чоловік хотів би таку жінку", - каже Фальоса.

Фальоса із нинішньою своєю підопічною, з якою буцімто зібрався одружуватися

Втім, Кароліна таки пішла від старшого за неї Юрія. Як каже продюсер, спокусилася на футболіста Сергія Реброва.

"Публічна людина, якого знали в усьому світі. І знають досі. Тому запаморочив дівчинці голову. Вона закохалася. Я бачив ці почуття, які вона до мене ніколи не відчувала. Вона мені тоді сказала: я закохалася", - розповів він.

Зараз же Лорак з колишнім продюсером майже не спілкується. Вона вийшла заміж, народила дочку і продовжує успішно працювати без Фальоси. А його, здається, придушила українська національна тваринка - жаба.

"...Я вважаю, що Ані Лорак - моя дитина. І досі я не бачив дитину, яку вона народила на світ..," - не може пробачити Фальоса Кароліні.

Фото anilorak.com з сайту "ТСН", а також фото Top Media Communication

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів