Віталія Кличка "розлучили", а він і не знав

18 січня 2012, 17:05

Кажуть, що найкращий боксер 2011-го року за версією WBC, Віталій Кличко, може розлучитися зі своєю дружиною Наталією Єгоровою. Щоправда, сам спортсмен ці плітки спростовує.

Чутки про розлучення Кличків на зіркових тусовках з'явилися минулого тижня, стверджує "Gazeta.ua".

Подейкують, Кличко давно не живе з дружиною.

"Віталій Кличко вже давно не живе з дружиною і дітьми. Якщо бачаться чотири рази на рік, то це велике щастя", - каже знайома подружжя Кличків, Олена з Києва.

Хтось пустив чутки, що Клички розлучаються

"Раніше регулярно на вечірки приходили удвох. Наталя на всі бої до Віталіка їздила. А тепер вона в Києві рідко буває. Живе в Австрії, у Штатах", - додає жінка.

За словами Олени, подружжя боксера-політика та колишньої моделі збиралося до розлучення вже давно.

"Чула, що Клички планували розлучитися ще торік, але Віталій боїться, що це нашкодить його іміджу перед виборами", - пояснює джерело газети.

Як відомо, Віталій та Наталія Клички живуть у шлюбі 15 років. Пара виховує двох синів і доньку.

 Віталій та Наталія за понад 15 років разом встигли народити трьох дітей

"Вихованням дітей займається Наталя. Кілька разів брала їх з собою на вечірки. Бачила її доньку на врученні премії "Гордість країни" торік. Наташа затуляла її від фотографів", - розповідає нібито знайома родини.

"Кажуть, вони хотіли розлучитися ще 2009-го, але тоді покійний батько Віталія наполіг, щоб сім'я збереглась. Такої, як Наталя, він більше ніде не знайде. Заради нього вона покинула власну кар'єру. Не кожна модель народить трьох дітей і стане домогосподаркою", - додає жінка.

Водночас, один з друзів боксера називає такі плітки чорним піаром.

"Це - все чорний піар і не більше. Перед виборами хтось хоче заплямувати ім'я Віталія", - каже один з друзів Кличка, який попросив не вказувати його імені.

 Одні приписують Кличку коханку, інші - кажуть, що це чорний піар перед виборами

"Пустили чутки, що він має коханку в Київраді, що зраджує дружині з різними моделями. Але жодних доказів тому нема, бо Віталя - чудовий сім'янин. Я ніколи не чув, щоб вони з Наталею не те що сварилися, а навіть просто сперечалися", - запевняє друг Віталія.

"Бачаться вони дійсно рідко. Але сім'я їхня міцна. Віталій планує перевезти сім'ю у Київ. Будує для себе 3-поверховий дім біля Київського моря", - додає наостанок чоловік.

Нагадаємо, минулої весни Віталій та Наталія Клички були визнані "Парою року" у Німеччині.

Водночас, самому Віталію Кличку про його "розлучення" стало відомо з інтернету.

 Кличко дізнався про своє "розлучення" з інтернету

Так, на своїй сторінці у соцмережі Facebook боксер називає плітки про його розрив із дружиною простою качкою".

"Друзі, щойно прочитав чергову "качку" на таблоіді. До хвороби Паркінсона, кандидатської, і темного минулого, додалася сімейна драма... Явний показник - вибори наближаються! Чим ближче до виборів, тим більше бруду буде виливатися... Проходив це вже і 2006, і 2008... Найкраще - не звертати уваги! Хоча по-людськи неприємно... Доброзичливці не сплять..," – написав Кличко.

Тож, можна сподіватися, що подружжя Кличків лишатиметься парою ще тривалий час.

Фото з "Сегодня", "Reuters", "Бульвар Гордона"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів