Табачник замовив "педофілію" на конкурента? ВІДЕО

5 квітня 2012, 14:14

Однофамільця міністра освіти і науки, акордеоніста Яна Табачника підозрюють в тому, що він замовив справу проти колеги по цеху, акордеоніста Ігоря Завадського.

Про це йдеться у сюжеті програми "Гроші".

Нагадаємо, відомий акордеоніст, лауреат міжнародних премій Ігор Завадський потрапив у скандал із педофілією. Музиканта було затримано в рамках справи про розбещення неповнолітніх.

А тепер в історії з Завадським з‘явився ще один акордеоніст - депутат від Партії регіонів Ян Табачник.


Табачника підозрюють в тому, що він замовив справу проти акордеоніста Ігоря Завадського

Так, мати одного з учнів Завадського Наталія Снігерьова повідомила, що, за словами музиканта, йому погрожували люди Яна Табачника.

Натомість сам регіонал Табачник всі звинувачення категорично заперечує.

За його словами, він ніколи не вважав Завадського серйозним конкурентом.

"Я взагалі цієї людини не знаю. Завадський постійно намагається зі мною змагатись. Хто там хоче зі мною змагатись, про що ви говорите?! Це смішно", - сказав Табачник.

Табачник стверджує, що Завадського не знає

За словами Табачника, в музичних колах давно ходять чутки про нетрадиційну сексуальну орієнтацію Завадського.

"Я можу просто сказати: я б йому просто відбив бошку, якби він підійшов до моїх синів. Це однозначно. Я розмовляв з генеральним прокурором. Я прийшов до нього, це було якраз на другий день після арешту. А він мені каже: "Ти мені скажи, ти часом не прийшов захищати (дослівно) цього п*дара?", - сказав Табачник.

За словами Табачника, генпрокурор Віктор Пшонка назвав акордеоніста Завадського "п*даром"

Як нагадує "Українська правда", 23-го березня акордеоніста Ігоря Завадського затримала міліція в рамках розслідування справи про розбещення неповнолітніх. Загалом затримано 3 осіб.

Адвокат Завадського Євгенія Закревська заявляла, що акордеоніста били в міліції протягом 7 годин, вимагаючи написати явку з повинною. Адвокати акордеоніста навіть подали заяву в прокуратуру з вимогою порушити кримінальну справу проти міліціонерів.

Колегу Табачника по цеху, Ігоря Завадського, затримали у справі про розбещення неповнолітніх

У свою чергу прокурор Києва Анатолій Мельник у четвер заявив, що Завадський отримав легкі тілесні ушкодження (синець на правому зап’ясті та синець на правій нозі) під час затримання. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

"У справі зібрано достатньо доказів вини трьох осіб у скоєнні статевих злочинів та їм пред’явлено обвинувачення", - додав прокурор.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото та відео програми "Гроші", а також фото з сайту Завадського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів