Франчуки зчепилися за сина. ВІДЕО

Субота, 2 червня 2012, 00:08

Колишнє подружжя Тетяни та Ігоря Франчуків зчепилося за дітей просто посеред торговельного центру.

Як відомо вже кілька місяців Олександр та Ярослав Франчуки живуть нарізно. Старший брат Сашко – із матір‘ю Тетяною, а молодший, Ярослав, - з батьком Ігорем, колишнім зятем екс-президента Кучми.

При цьому, за ствердженням Ігоря Франчука, брати не спілкуються між собою і не мають змоги побачитися. Франчук нарікає на екс-дружину, а галеристка Тетяна – на свого екс-чоловіка.

 Франчуки вже кілька років ділять і мучать своїх дітей. Тетяна забрала собі старшого Олександра (праворуч)
Ігор забрав до себе молодшого, Ярослава (праворуч)

П‘ятниця 1-го червня для скандального сімейства Франчуків видалася важким днем. Як стало відомо ТаблоIDу, в одному з торгівельних центрів столиці Ігор та Тетяна Франчуки влаштували розбірки, а охороні довелося їх рознімати.

Зі слів очевидців інциденту, бабуся синів Франчуків привела молодшого, Ярослава, у торговельний центр пограти в автомати. Тут з‘явилася мати хлопця, Тетяна Франчук, і  з рішенням суду почала намагатися забрати сина, який вже кілька місяців живе із батьком.

Водночас батько дітей, Ігор Франчук, стверджує, що він із екс-дружиною домовився, аби їхні сини нарешті зустрілися.

"Сьогодні у Домосфері я нарешті вмовив Таню, щоб дітки зустрілися.. через 5 хв прийшло 20 співробітників Голосіївського РВВС і почали віднімати Ярослава. Яся був чоловіком і тримався…" – написав Ігор Франчук на своїй сторінці у соцмережі Facebook у п‘ятницю о 23:41.

Окрім того, Ігор виклав відео, на якому його молодший син Ярослав верещить і тримається за батька, аби мати його не забрала.

Пропонуємо вам подивитися відеоролики, які потрапили у розпорядження ТаблоID:

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО, ЗНЯТЕ ІГОРЕМ ФРАНЧУКОМ:

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО-1. Інцидент у залі ігрових автоматів

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО-2. Про обман

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО-3. Ярослав чіпляється за батька.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО-4

Відео та фото з Facebook Франчука, а також відео джерела ТаблоID


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фокус

Франчук просить Януковича допомогти з екс-дружиною

Ігор Франчук: "Вельмишановний Вікторе Федоровичу, Я батько двох малолітніх синів 10-ти і 12-ти років, вимушений звернутися до Вас як гаранта конституційних прав моїх дітей від свавілля судової та адміністративної системи"
Скандал

Екс-зять Кучми нацькував на дружину та дітей озброєних чоловіків?

Тетяна Франчук: "Ми приїхали у власний будинок, а нас не пускають. Мій чоловік, з яким у нас наразі триває шлюборозлучний процес, найняв охорону і змінив усі замки в будинку! Відповідно, ми не можемо зайти всередину"
Останні матеріали
Більше матеріалів