Екс-заступник міністра воює з колишньою за 629 мільйонів

20 серпня 2012, 15:32

Голова фонду "Eurolab" Андрій Пальчевський - не частий гість на шпальтах таблоїдів, бо майже ніколи не розповідає про своє особисте життя. Його знають переважно як бізнесмена та ведучого кількох телепрограм.

Також у 2010-му році Пальчевський був першим заступником міністра у справах сім'ї, молоді та спорту.

Втім, мабуть, ніхто не підозрює, що мати двох старших дітей екс-урядовця хоче відсудити в нього 629 мільйонів гривень.

Жінка на ім’я Єлена Пальчевська запевняє, що досі є офіційною дружиною Андрія Івановича, але прагне з ним розлучитися. А сам бізнесмен стверджує, що його колишня вже давно живе з іншим чоловіком, який намагався зґвалтувати їхню доньку.


ТаблоID вдалося поговорити з обома сторонами та почути обидві версії цього питання - від Андрія та Єлени Пальчевских.

Пальчевський одразу повідомив, що уся ця історія зав’язана навколо грошей. Мовляв, його колишня захотіла відсудити 629 мільйонів гривень на правах нібито дружини.

Дружина Пальчевського при розлученні претендує майже на 80 мільйонів доларів

"Вона назвала суму позову? Вона оголошена в судах. 629 мільйонів - перший позов. Це найголовніше... А потім вже будемо кохання-зітхання... Тобто мова йде про 629 мільйонів гривень…" - каже телеведучий.

Що ж до Єлени, то вона суму свого позову не називала, але і не приховувала, що замахнулася на половину майна чоловіка.

"Я в позові написала, що хочу половину. Я могла б бути скромнішою, але ж на щось я можу розраховувати? Весь цей час я займалася господарством, виховувала дітей, якусь свою лепту вносила, а виходить що вибачте…" – обурюється жінка.

Андрій Пальчевський та Єлена Воронова (прізвище Пальчевської у дівоцтві) одружилися у 1984-му році, коли їм обом було 23. В них є двоє дітей – 22-річна донька та 27-річний син.

У 80-х роках минулого століття Єлена та Андрій не передбачали, що через багато років зустрінуться у суді

Спочатку родина Пальчевських жила в Росії, де чоловік започаткував свій бізнес. Але наприкінці 1990-х їм почали погрожувати, тому постало питання про переїзд Єлени з дітьми.

Вибір припав на Іспанію, тож Єлена з дочкою виїхали туди, а син поїхав навчатися до Англії.

За словами Пальчевської, чоловік приїздив до них чи не щотижня. Навіть подумував розпочати бізнес в Іспанії, але не склалося. Тож, коли довелося завершити справи у Росії, Пальчевський вирішив повернутися до України.

Саме тоді і виникла ідея побудувати клініку.

"Він усе життя цікавився цим питанням, цікаві йому були медичні дослідження наукові, дуже шкодував, що свого часу не вступив до медінституту. Ну і почали оцей "Євролаб" будувати…" - розповідає Єлена.

А ось Пальчевський запевняє, що усе відбувалося інакше. Він каже, що у 1996-му році Єлена переїхала до Іспанії, і на цьому їхні стосунки закінчилися.

"Ми не разом поїхали до Іспанії, вона поїхала до Іспанії у 1996-му році. Крапка. Все інше – це все розмови", - заявляє бізнесмен.

Пальчевський каже, що у 1996-му році порвав стосунки з дружиною. Тим не менш, це сімейне фото зроблено, за словами Єлени, у 1998-му році. Виходить, Пальчевський все ж таки приїздив до Іспанії?

Єлена розповідає, що у період життя на дві країни вона повністю довіряла своєму чоловікові. Переламний момент у стосунках стався тоді, коли вона побачила передачу на українському телеканалі "Паралельний світ" за участю Пальчевського.

"Це було в лютому 2012-го року. Знаходжу я цю передачу, і там у них кілька сюжетів, і один з них називається "Заміж за принца". В мене був шок, якщо чесно", - згадує жінка.

Як зрозуміла Єлена, Пальчевський виступив у якості холостого багатія, який підшукував собі наречену.

Втім, за словами бізнесмена, до передачі його запросили просто як досвідчену людину, а від ролі "принца" він відмовлявся. До того ж, він мав обирати наречену не для себе.

За задумом програми, Пальчевський як мільйонер мав обрати з трьох дівчат одну, яка найбільше підходить на роль дружини мільйонера

Але саме після побаченого у програмі Єлена вирішила подавати на розлучення та розподіл майна. Каже, що тоді зрозуміла, що чоловік давно живе іншим життям.

"…Ну, я і подала позов і про розлучення, і про розподіл майна, чого він, природно, не очікував, а може, й очікував, тому що за російським паспортом він одружений, а за українським - ні", - каже Єлена.

Подавши позов, жінка дізналася, що Пальчевський повернув українське громадянство. Як вона вважає, не зовсім законно. Мовляв, скористався своїми зв’язками та можливостями і приховав, що досі одружений.

Однак бізнесмен запевняє, що українське громадянство повернув цілком легально.

"Я відмовився від російського громадянства. Навіть було засідання Верховної Ради з цього приводу, яке з’ясувало і визнало, що в мене абсолютно все добре з документами. Я ж не один такий, хто повернувся додому", - розповідає колишній перший заступник міністра сім'ї, молоді та спорту.

Андрій Іванович запевняє, що законно повернув українське громадянство. Але Єлена Пальчевська так не думає

Але найцікавіше те, що, за словами Пальчевського, його колишня дружина Єлена давно живе з іншим чоловіком. Причому у розкішному 4-поверховому будинку з ліфтами, який бізнесмен буцімто залишив їй та дітям в Іспанії.

"Вона живе з молодим чоловіком, який на 10 років за неї молодший і який чудово живе в будинку 900 метрів квадратних, що залишився після мене. Пентхауси, які їй залишилася та все інше. Великі суми грошей залишилися", - зазначає бізнесмен.

До речі, зі слів самої Єлени не зрозуміло, наскільки вона заможна. Хоча й каже, що має "невеличкий салончик естетики".

Втім, судячи з сайту цього "салончику", він є досить розкрученим місцем з багатьма послугами. А, за словами Пальчевського, салон розташований на центральній вулиці Барселони.

Ось такий салон під назвою "Ambrosia Spa" має Єлена Пальчевська

Також мільйонер-екс-урядовець запевняє, що квартиру, яку він залишив своїй доньці Ані, Єлена разом з коханцем продали.

"Мовчали 10 років, і ось раптом почалося. Тому що немає грошей у молодого чоловіка її. Вона тепер намагається якимсь чином знайти гроші…" - каже Андрій Іванович.

За словами пані Пальчевської, вона не хотіла оприлюднювати цей сімейний скандал та втягувати у нього дітей - дочку Аню та сина Андрія.

"Якщо чесно, мені не хотілося виносити це все, але в мене немає інших варіантів. А як ще правди досягти? Прикро. Я думала, що в мене надійний тил… А однієї миті оце все пум – мильна бульбашка виявилася", - говорить Єлена.

Власниця салону (ліворуч) Єлена Пальчевська прагне довести правду

Але сам Пальчевський іншої думки про свою колишню. За його словами, коханець Єлени – грузин із судимістю, який погрожував як самому бізнесмену, так і його підлеглим.

"Мені весь час телефонують з погрозами моїм людям. Моєму секретарю зателефонували і сказали – вб’ємо дитину. Це погроза або ні? Вони підшиті у справу. О 6-ій ранку були дзвінки з грузинським акцентом: "Вб’ємо дитину". Дзвінок у Москві – два, і дзвінок до мене додому – три. Це зафіксовано", - наголошує телеведучий.

А найбільш приголомшливим є те, що за словами Андрія Івановича, коханець його екс-дружини намагався зґвалтувати їхню доньку Аню.

"Вона живе з таким ось молодим чоловіком, прізвище якого Касрадзе, він грузин. Він будівельник, із судимістю, який опинився у її будинку, намагався зґвалтувати мою дочку. Приїхала поліція. Все це запротокольовано, я це не вигадую", - каже Пальчевський.

Пальчевський стверджує, що співмешканець його колишньої намагався зґвалтувати їхню з Єленою дочку Аню. На підтримку своїх слів мільйонер надав проткол

Бізнесмен зазначає, що на судовому засіданні його колишня сказала, що не пам’ятає про спробу зґвалтування її дочки.

До того ж, вона заперечила наявність молодого коханця у її житті.

Текст протоколу був складений в Іспанії та перекладений українською

А на перше судове засідання у цій справі Єлена взагалі не з’явилася.

"Вона взагалі не прийшла на перший суд. Та відіслала документи, які повідомляли про суд, на іншу адресу, щоб зробити усе це за моєю спиною. Розвести та забрати майно", - стверджує Пальчевський.

Єлена ж пояснює свою неявку на суд тим, що це було під час "Євро-2012", і їй не вдалося купити квиток на літак, бо вільних місць не було.

Врешті-решт, жінці відмовили в апеляції, і вона вирішила подавати касаційну скаргу.

"Справа зараз у розподілі майна і у розлученні", – наголошує Єлена Пальчевська.

Хоча, за словами Пальчевського, на останньому засіданні його колишня заявила, що не хоче розлучення, а досі його кохає та хоче бути з ним.

"Санта Барбара відпочиває", - жартує колишній урядовець.

До речі, у 51-річного мільйонера є ще двоє дітей від іншої жінки, які народилися у цивільному шлюбі та живуть з матір’ю. За словами Пальчевського, наразі він живе один.

Фото з особистого архіву Єлени Пальчевської для ТаблоID, а також фото "Дусі", "Медіаняні", стоп-кадр з відео каналу "СТБ" на YouTube, фото та стоп-кадр з сайту салону "Ambrosia Spa"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів