Кондратюк знищить Козловського, бо той не хоче бути "дійною коровою"?

10 жовтня 2012, 14:00

Колишній продюсер співака Віталія Козловського, шоумен Ігор Кондратюк може знищити його кар'єру.

Віталіку Козловському заборонили співати на радіо і телебаченні пісні, якими він прославився на поп-сцені, повідомляє сайт "ТСН".

Як повідомляється, відомі пісні Козловського назавжди зникнуть з екранів телевізорів. Більше не буде його кліпів і пісень у його виконанні. Вони заборонені і не лише в Україні, але й в усьому світі, стверджується у повідомленні.

До редакції програми "Сніданок з 1+1" надійшов лист від юридичної компанії, яка володіє всіма піснями Козловського. Саме вона заборонила показувати співака в ефірі.


Як зазначається, хрест на кар'єрі Віталія хоче поставити його колишній продюсер Ігор Кондратюк. За словами шоумена, йдеться про 46-48 пісень Козловського, починаючи від найпершого його хіта "Шекспір".

З подачі Кондратюка Козловського заборонили

А все буцімто тому, що Козловський необачно звільнив кілька людей, які близькі Кондратюку.

"Це все живі люди. В них лежали трудові книжки, які лежали в моїй фірмі. Але раптом в один день дізнались, що Віталік не хоче з ними працювати. Він захотів змінити своє життя. Він має на це повне право", - розповідає Кондратюк.

Тепер відомий шоумен вимагає від Козловського повернути або пісні, або гроші.

"Він мені винен гроші. Пристойні. Як для нього, пристойні", - каже Кондратюк.

Віталік завинив екс-продюсеру пристойні гроші

А поки співак шукає кошти, Ігор проводить аналогію між Віталіком і грабіжником.

"Уявіть, що у вас був квартирант, який пішов з квартири і забрав деякі ваші речі. Які ваші дії? Ви або будете за ним бігати, вираховувати, де він. Або просто напишете заяву в міліцію..." - переконаний продюсер.

Кондратюк натякає, що Козловський повівся, як злодій

Трохи згодом Віталій Козловський прокоментував скандальну ситуацію на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook так:

"Я передусім вихована людина і публічним з'ясовуванням стосунків займатися не збираюся. Прокоментувати дану ситуацію ж вважаю за необхідне. З кількох причин".

"По-перше - я нічого ні в кого не крав і виправдовуватися не збираюся. Люди, які більш-менш розбираються у правилах шоу-бізнесу та юридичних питаннях, прекрасно розуміють, що відрахування отримує той, кому належать пісні, і ніхто інший, і лише так", - почав пояснювати співак.

"По-друге, про всі нібито крадіжки і заборони я дізнаюся виключно зі ЗМІ. У мене на руках НЕМАЄ документів, які це підтверджують і забороняють мені що-небудь.По - третє, всі домовленості та умови співпраці з ІК я справно виконував протягом 9 років", - запевнив він.

Козловський: "Я нічого ні в кого не крав і виправдовуватися не збираюся"

Водночас артист зауважив, що жодного контракту із Ігорем Кондратюком він не укладав:

"До речі, контракту ми НЕ підписували. Більше того. Моє рішення бути самостійною творчою одиницею було прийняте не спонтанно, а виважено і обдумано. Я чоловік і вважаю, що маю право сам обирати свій шлях і бути самостійним, а не рабом або "дійною коровою".

"І ще раз підкреслюю, що я вдячний ІК і всій команді за величезну працю і внесок у колись спільну справу. Я не претендую на те, що НЕ моє. Але те, що є частиною мого серця - свобода, я НЕ ВІДДАМ", - додав наостанок Козловський.

Кондратюк Козловського "породив", Кондратюк Козловського і "вб'є"?

А поки що, як ідеться у відеосюжеті, почути чи побачити Козловського буде неможливо. Власне, шкодує про це і сам Кондратюк. Шкодує, але поступатися не збирається.

"Мені вже дзвонили два співака з проханням співати дві пісні з репертуару Козловського. Я не уявляю цього, бо пісні писалися в тому числі і під Козловського", - стверджує Ігор.

Ще один колега Кондратюка, колишній бойфренд Наталі Могилевської продюсер Олександр Ягольник впевнений, що Ігор міг би бути великодушніншим і пробачити Віталія. А от чи буде він таким – покаже час.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео з сайту "ТСН"

Фото "Дусі", "ТСН", "Телекритики", а також фото з Facebook Козловського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів