Москаль про Розинську: Та пішла вона на х***й. АУДІО

30 жовтня 2012, 11:19

Матюклива телеведуча Наталія Розинська хоче судитися з "лисою потворою", бо нунсівець Геннадій Москаль послав її та її коханого майора Миколу Мельниченка "на три веселі літери".

Щодо психічного стану Розіти у грубій формі Москаль висловився у телефонній розмові з журналісткою "Gazeta.ua", пише видання.

"Скажіть, щоб пішла вона на х***й, я так їй і передав, дослівно... Так і напишіть. Ну що я з дурою буду в дебати вступати?! Ну якщо в неї є проблеми, то їй треба бойфренда шукати, я не підходжу для цього. Тому пішла вона на х***й, так їй і передайте... Якась ще Розинська бл***ь буде мені розказувати, як мені на цьому світі жити!" - обурився Москаль.

Відповідаючи на запитання про те, як він ставиться до того, що майор Микола Мельниченко подав судові позови проти ряду експертів та політиків нібито за неправдиві висловлювання про нього, Москаль і його послав.


"Лиса потвора" Москаль послав спершу Розинську...
...а тоді й Мельниченка

"Та пішов на хр***н цей моральний потвора Мельниченко вмєстє со своєй Розинською. Ну шо ви зробили, люди добрі, шо нема чим більше зайнятися в країні? Це що впливає на курс долара чи на ВВП?.. Та не хочу я вообше!... Я не психіатр, щоб оцінювати думку психічно хворих людей", - сказав Москаль.

Як повідомляється, днями, після судового засідання щодо міри утримання Миколи Мельниченка, Розинська обізвала Москаля "лисою потворою". Білявка також наголосила, що Москаль розповсюджує брехню про її "красеня-чоловіка".

СЛУХАЙТЕ ЗАПИС:

При цьому Розинська вже збирається подати в суд на Москаля, про що і розповіла під час прес-конференції, пише "Gazeta.ua".

"Останній судовий позов, який готую, на Москаля. Цей аморальний чоловік дозволив собі послати мене і мого чоловіка матом", - заявила ображена Розіта.

Запис взято з YouTube

Фото з сайтів "ТСН", "Коментарі. Львів"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів