Розинська розвішувала білизну голяка, а тепер ламає дивани і судиться

24 грудня 2012, 15:54

У першу шлюбну ніч скандальна телеведуча Наталія Розинська та її екс-майор Микола Мельниченко зламали диван.

Окрім того, спливла інформація про те, що свої перші гроші Розіта заробляла відвертими знімками, в університеті вчилася погано, а білизну на балконі розвішувала гола.

Власне, через спогади сусідів про білявку Наталю Розинська знову зібралася в суд.

Наталія Розинська готує судовий позов проти ведучого програми "Табу" Миколи Вересня, журналістки телетаблоїда Мар'яни Дахно та ще двох фігурантів сюжету про своє минуле. Принаймні так пише "Дуся".


Як повідомляв сайт "ТСН", у програмі Вересня "Табу" йшлося про спогади колишніх сусідів Наталії Розинської про неї.

Ішлося у теле-шоу, під час передвиборчої програми Розинська ходила по квартирах і серед іншого розповідала людям, що у неї самої було важке дитинство – старенька квартира.

До будинку, де прожила свої перші 19 років Наталя, пішли журналісти, аби дізнатися про її дитинство. Щоправда, тоді Розинську звали інакше – Наташа Петрова.

Причому, як стверджують сусіди, вони нічого доброго про білявку сказати не можуть.

Журналісти залізли в минуле Розинської і нічого доброго там не знайшли. Розіта наче вирішила судитися

Пані Софія, що мешкала на поверх нижче від Наташі, каже, що та їй "наробила великої кривди". Розповідає, що за три останні роки, що Наташа тут жила, та тричі заливала пенсіонерку.

"Я приходжу додому, а тут фекалії! Ще й тріщин понароблювала у цій квартирі" – бідкається колишня сусідка Розинської, яка збитків так і не компенсувала.

Пані Софія розлючена на Наталю, тому легко згадує минуле – каже, що Наташа втратила маму в 11 років. Також жінка підтвердила слова Розинської про те, що та рано почала сама заробляти. От тільки тут спливли нові подробиці…

"Її бабця мені розповідала, що Наташа собі заробляла знімками… ну ви розумієте, якими… А розвішувати речі на балкон вона виходила голою! Ви чули таке! То був жах!" – стверджує сусідка.

Також жінка згадує, що бабця Наташі Петрової (Розинської) чи то приховувала, чи то не знала, що у її онучки рано з'явилися заможні залицяльники.

Втім, сайт зазначає, що Розинська слова сусідки називає наклепом, бо ця бабця її з дитинства не любила.

Також у програмі розповідалося, що Наташа Петрова навчалася не у звичайній школі, а в єдиній російськомовній у Львові. Саме її випускниками є ідеолог російської приватизації Анатолій Чубайс та вічний опозиціонер Григорій Явлінський.

Розинська, мовляв, казала, що була відмінницею і хвалилася, що закінчила школу з трьома "четвірками".

Сусіди розповдають, що свої перші гроші Наталка заробляла відвертими знімками, а білизну на балконі розвішувала гола

А ось викладачі ЛНУ імені Франка, навчанням у якому пишається Розіта, говорити про неї відмовляються категорично.

"Розинська не варта, щоб про неї щось казати", - запевняє один з них.

Інші чомусь взагалі лякаються, коли чують її прізвище. А ось одногрупники кажуть, що навчалася Наталя погано – часто перездавала іспити і заліки.

Мовляв, у випадку невдач вона натякала викладачам на своїх впливових знайомих. Серед її чоловіків-високопосадовців були мільйонер Микола Рогуцький, львівські чиновники Тарас Козак, Ігор Шурма та Сергій Медведчук. Двоє останніх – непересічні члени СДПУ(о).

До речі, саме у розквіт цієї партії Наталка взяла собі псевдонім на честь її символу – троянди. Саме у період розквіту цієї партії Петрова стає Розинською та починає працювати на телебаченні.

"У 18 років я була зіркою львівського ТБ. Пахала, як кінь", - згадує Наталя.

А потім був переїзд до Києва, робота на державному каналі і купівля квартири у самому центрі Києва. Її ремонт на скромну зарплату інакше як дивом не назвати – таку розкіш може собі дозволити лише дуже заможна людина.

У цій квартирі і оселився після переїзду колишній охоронець Кучми Микола Мельниченко. Його Розіта називає головним чоловіком свого життя, ніколи не згадуючи про іншого – свого рідного батька.

Мельниченка Розинська перевезла у розкішну квартиру в центрі Києва

"Від свого рідного батька відмовилась. Бідний, нещасний, працює на автобусному заводі", - розповідають про Миколу Петрова колишні сусіди телезірки.

У жодному інтерв'ю Наталія не згадує ані про тата, ані про свою другу бабусю. Вони, натомість, говорять про неї лише найкраще і намагаються забути образу.

Так, батько скандальної блондинки запевняє, що його донька ніколи не була настільки самотньою та нещасною, як сама розповідає.

Бабуся Ольга розповідає, що вони допомагали їй у дитинстві як могли, навіть оплатили навчання у вищому навчальному закладі, коли Наталка не потрапила на бюджет.

Також бабуся зізнається, що з онукою не спілкується кілька років – через її чоловіків. А ось її батько зі своїм тезкою – Мельниченком – познайомився за кілька хвилин до одруження. Каже, що постояли один з іншим, як чоловік з чоловіком.

Втім, на весіллі, як зазначається, почесні місця були відведені лише батькам Миколи Мельниченка. Тільки вони й благословили молоде подружжя. Батькові Наталки знайшлося місце лише "на гальорці".

Колись Розинська була Петровою
На весіллі і непомітно було, що там був присутній батько Розинської

Між тим в ефірі "Світського життя" Розинська заявила телеведучій Катерині Осадчій, що у першу шлюбну ніч вони з новоспеченим чоловіком Мельниченком зламали ліжко.

"Ми рахували гроші зранку і подарунки передивлялися зранку і, а ввечері зламали диван. Тепер доведеться купити новий", - зізналась з реготом Наталя, яка на весіллі встигла навіть ламбаду станцювати.

Нагадаємо, Розинська з Мельниченком побралися 8-го грудня. Після розпису в РАЦСі парочка влаштувала гулянку з танцями в ресторані.

Медовий місяць подружжя мріє провести у теплих краях на морському узбережжі, але поки що вони обмежені підпискою про невиїзд Миколи. Мельниченко подав прохання слідчому, щоб його випустили за межі країни на медовий місяць. Бо поки що йому можна їздити лише Україною.

"Я все-таки надіюся, що буде позитивна відповідь, і я зроблю сюрприз Наталочці і повезу її на тепле море", - поділився Мельниченко.

"Сподіваємося, що слідчий так само людина, він зрозуміє, і я дуже хочу на море", - додала свої п‘ять копійок Розіта.

А на згадку про те, що мати Мельниченка не дуже добре відгукувалася про майбутню невістку і казала, що доки та не стане із сапкою на городі, вона не зрозуміє, що Наталя за людина, Розинська відмахнулася:

"Мама мене, може, не любила, поки я не була офіційною дружиною. Тепер, я думаю, що все зміниться, а на городі я сапати ніколи не буду! Але, хто б мене любив чи не любив, як-то кажуть, життя продовжується. Я все це переживу. Головне, що Микола любить мене, а я люблю його".

Розинська сапати із свекрухою не збирається
Розіта, схоже, вірить, що через штамп у паспорті мама Мельниченка її полюбить

Між тим, навесні Микола та Наталя планують обвінчатися і запросити тих друзів-високопосадовців та чиновників, яких не змогли запросити зараз.

"Низка наших друзів – народних депутатів, високо посадовців – обіцяли нам зіграти і заспівати, але це вже буде навесні", - сказала Розинська.

Фото прес-служби Розинської з "Дусі", стоп-кадри з "ТСН", фото "Коментарі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів