Кліпмейкер Максим Паперник побив свою сестру? ФОТО

26 грудня 2012, 14:54

Режисер та продюсер Максим Паперник жорстоко побив свою рідну сестру.

Про це пише "Дуся" із посиланням на сторінку сестри Паперника, Олени Паперник у соцмережі Facebook.

"Щойно мій рідний брат!!!!!! Паперник Максим Юрійович побив мене в голову, вибив зуб - то відбувається вже не перший раз", - написала у соцмережі сестра кліпмейкера.

Кліпмейкер Максим Паперник разом із своєю сестрою Оленою були на Українському тижні моди у березні 2009-го

За словами Олени Паперник, її брат Максим Паперник неодноразово лякав жінку тим, що вижене її надвір або відсудить дітей. Крім того, режисер мюзиклів "Снігова Королева", "За двома зайцями", "Дванадцять стільців" та інших погрожує запроторити сестру до психлікарні і нацькувати на неї своїх адвокатів.


"Не знаю до кого звертатися за допомогою!!! Люди, допоможіть, набридло жити в страху!!! Ледь що, мені погрожують, що мене відправлять до божевільні або виженуть надвір, у мене двоє дітей!!!!!!!" – веде далі Олена Паперник.

"Більше мовчати не можу. Він каже, що у нього найкращі адвокати, і коли що, він відсудить у мене дітей і скаже сусідам що потрібно казати!!!!! Допоможіть!!!!!!!!!!!! Фотографії додам пізніше... йде кров..." – написала жінка.

Пізніше Олена справді додала фото побоїв та дописала:

"…Відгукніться - це правда!!!!!!! Не можу вже терпіти насильство!!!!!! Над собою і дітьми!!!! Мати били неодноразово, але вона його виправдовує, оскільки він її син".

Сестра паперника стверджує, що брат її побив
Олена Паперник каже, що саме кліпмейкер вибив їй зуб і бив уже не вперше

Тим часом сам кліпмейкер встиг відреагувати на заяву сестри на своїй сторінці у Facebook. Зокрема, він списує гучні слова Олени на її психічний стан.

"Шановні читачі сторінки Олени Паперник. Прошу Вас не хвилюватися. Після написаного Оленою я змушений відкрито повідомити про те, що раніше ніхто не мав знати. Олена психічно хвора і проходила курс лікування у лікарні Павлова і цей офіційний факт підтверджується документами", - заявив Паперник.

"Періодично у неї трапляються напади агресії. Неодноразово була викликана швидка психіатрична допомога та міліція, що так само є офіційно підтвердженим фактом", - додав він.

"Це біда і горе нашої сім'ї. На жаль, від її поведінки дуже страждають діти і літні батьки. Пробачте, що все це стало надбанням громадськості. Всім, у кого є запитання, я відповім на своїй сторінці. Максим", - резюмував відомий кліпмейкер.

Сам Максим Паперник списує заяву сестри на її психічний стан

У відповідь на це Олена Паперник у себе у Фейсбуку запевнила, що її брат бреше:

"Інформація, оприлюднена Максимом Паперником, брехня. Коли у мене була депресія і гормональний збій в організмі, мене просто відправили до психіатричної лікарні рідні ж люди, не розбираючись у ситуації, і тепер він буде аргументувати і тиснути саме цим фактом!! Мене в Києві знають багато людей, і єдина мета мого життя то взаємодопомога!!!!!!!!!!!"

Сестра Паперника запевняє, що каже правду

Фото з Facebook Олени Паперник, "Медіаняні" та фото ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів