Дімопулос: 99% слів Седокової – брехня

8 квітня 2013, 17:23

Екс-"ВІА Гра" Санта Дімопулос запевняє, що не розбивала шлюб Ганни Седокової та не вважає себе її подругою.

Дімопулос також заявляє, що усі слова Ані – або піар, або брехня.

Крім того, в інтерв'ю "Світському життю" Санта сказала, що вирішила не обговорювати своє особисте життя.

Коли ведуча зауважила, що усім відомо про її розлучення з чоловіком Володимиром Самсоненком, Дімопулос зробила вигляд, що здивована.


"Звідки це відомо? Звідки? Я такого не знаю. Взагалі, я зараз зайняла таку позицію, що не обговорюю своє особисте життя. Тому що кажуть лише про це, і це вже стало цікавішим за те, що я можу зробити. Це дуже сумно", - зауважила Санта.

Санта здивувалася, коли почула про своє розлучення

Тоді ведуча нагадала, що нещодавно співачка зняла кліп у Лос-Анджелесі, а на це потрібні великі кошти, яких у неї, певно, немає.

"Насправді, фінансові питання – це такі неприємні питання", - скривилася Санта.

"Якщо ти думаєш, що у мене нічого немає, то це не так. У будь-якому випадку, в свою творчість я вкладаю сама. А з приводу того, хто мені допомагає, ні з ким я говорити не буду", - зазначила Дімопулос.

Дімопулос вирішила не говорити про своє особисте життя та фінансові питання

А ось стосовно скандалу з колегою Ганною Седоковою Санта виявилася більш балакучою. Як відомо, Аня звинуватила Санту в тому, що та подружилася з її вже колишнім чоловіком Максом за її спиною.

"Я людина досить чесна і ніколи не зроблю так, щоб розбити сім'ю чи когось образити – ніколи. Я знаю, що сталося. Я не буду це озвучувати, це їхня особиста справа. Але повірте мені: вони вже понад півроку як не разом. І слово "друг" - дуже гучне слово. З Анею ми разів 6 від сили пили каву. Я ніколи не говорила, що вона моя подруга", - наголосила Санта.

Ще у грудні Санта писала, що любить Аню, а зараз каже, що не дружила с нею

Утім, на зауваження про те, що разом з Седоковою вона була закордоном, робила шопінг, фотографувалася, Санта відповіла:

"Це приятелювання".

А ось з ексом Седокової Дімопулос надто вже подружилася.

"Макса я дуже поважаю. У нього дуже хороша енергетика, він дуже добра і чиста людина. Я була другом їхньої пари, але Аня трішки неправильно повелася щодо мене і стосовно Макса. Я з Максом почала спілкуватися, коли вони вже півроку не були разом. До того ж у нас суто дружні стосунки, суто дружні. Якби було правдою усі ті стосунки які мені приписують, я б нічого не вартувала як жінка", - заявила співачка.

С Максом Санта "лише дружить"

А далі Санта наголосила, що більшість з того, що каже Седокова – брехня.

"Аня може ображатися на що завгодно і казати, що завгодно. 99% того, що вона говорить на публіку, це брехня. Люди, які мене знають, ніколи в житті не роблять подібних випадів і не звинувачують мене в таких речах. Те, що в мене було фото усіх разом, з моїми друзями, Тіматі був, і звинуватити мене в тому, що я розважаюся з її чоловіком, сорі… По-перше, він подав на розлучення півроку тому, ну я ж не виставляю фото з ним удвох", - зазначила екс-"ВІА Гра".

Дімопулос не розуміє, чому їй приписали роман з ексом Седокової

Нагадаємо, Седокова з Дімопулос побили горщики після того, як Аня побачила у соцмережі фото свого чоловіка з Сантою.

Стоп-кадри з відео "ТСН" та фото з Twitter Санти Дімопулос

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів