"УДАРівець" Куніцин "потрапив у полон розпусти" та засудить дружину?

5 липня 2013, 11:30

У вітчизняному політикумі розгорівся черговий скандал з розлученням. Цього разу на "арену" вийшов 52-річний народний депутат України від фракції УДАР Сергій Куніцин, якому закидають наркоманію та зв'язки з "особою легкої поведінки".

Екс-голова Ради міністрів Криму, колишній голова адміністрації Севастополя, постійний представник президента в Криму, "пристосуванець та людина Фірташа" знайшов собі молоду коханку.

Заради 32-річної Юлії з Сімферополя Куніцин покинув дружину Галину Кашаєву, з якою прожив у шлюбі 28 років.

Зі своєю дружиною Галиною Сергій одружився у 85-му році після того, як повернувся після служби в Афганістані. У них є двоє дорослих дітей - Наталя та Олексій.


Сергій Куніцин знайшов собі нове кохання

Та, схоже, розлучення Куніцина не буде тихим. Його, покищо ще законна дружина, вже оприлюднила кілька скандальних фактів про чоловіка. Так, жінка назвала нардепа "наркоманом, який потрапив у полон розпусти", і зараз намагається позбавити її і двох їхніх спільних дітей грошей та нерухомості.

Усю кашу щодо розлучення із дружиною "ударівець" заварив, повідомивши про це на своєму власному сайті:

"Я, як людина публічна, маю за плечима тридцятирічний досвід роботи в політиці, не звик приховувати від громадськості факти особистої біографії і абсолютно відкрито заявляю, що розлучаюся зі своєю дружиною. Причини такого кроку не можуть стосуватися всіх і виховані люди мене зрозуміють".

"Можу додати лише те, що живу з порядною і чесною людиною, у якої на плечах дві маленькі дитини. Мене не бентежить ця обставина, бо чужих дітей не буває. Життя таке, що в ній трапляються деколи речі, які не можна передбачити. Всі ми - люди, не дивлячись на статус, становище і славу. Подальші коментарі на цю тему вважаю недоречними", - каже Куніцин.

Юлю з Сімферополя нардеп називає "порядною і чесною"

А згодом нардеп заявив, що "не хоче робити таємницю зі своєї нової сім'ї" та опублікував "фото з сімейного архіву".

Після таких відвертостей чоловіка Галина Кашаєва також вирішила розповісти свою правду. Жінка на своїй сторінці у Facebook розповіла, що залишилася без грошей і майна, які забрав Сергій Куніцин та згадала, як чоловік крутив роман з "молодою особою легкої поведінки"

"У 2012-му році я захворіла і приймала важкий курс десятимісячної терапії. В цей час Куніцин зв'язався з молодою особою (31 рік) легкої поведінки. Мені ж доводилося, як і всі 28 років нашого спільного життя, займатися всім - будинком, дітьми і онучкою, роботою і його виборчою кампанією, - зауважила жінка.

"УДАРівець" хизується світлинами коханки

"У січні Куніцин подзвонив і сказав, що їде додому, а сам полетів з "порядною людиною" на Канари чартерним рейсом. За цей час поки я була не в курсі почуттів, які вразили Куніцина, до "жінки з важкою долею", він забрав з дому всі банківські картки, включаючи картку моєї мами. Вкрав документи на будинок в Києві та документи на транспортні бізнеси", - додала вона.

Галина зауважила, що чоловік подав на розлучення, навіть не поговоривши з нею.

"Після цього він вимагав гроші за свою частину будинку, в якому ми живемо, і ми змушені були віддати. Зараз він вимагає гроші за свою частину дачі", - зазначила Кашаєва.

"У своєму інтерв'ю Куніцин каже, що я не даю йому розлучення. Це брехня від початку і до кінця. Щойно тільки він припинить вимагати гроші і торгуватися зі мною і дітьми, він отримає свій рай далеко не в курені, оскільки у мене нічого крім житла не залишилося", - додала Галина.

У Юлі є двоє дітей. Це, певно донька нової жінки Куніцина

За її словами, нещодавно Куніцин купив дві дорогі автівки, будинок переписав на коханку, добудовує триповерховий будинок в Сімферополі і придбав коханці бутіки в Києві, а також отримує доходи з транспортного бізнесу".

При цьому Кашаєва додала, що її чоловік шантажував своїх дітей і брав з їхніх рук гроші за право їм жити в своєму будинку.

Пізніше ж жінка опублікувала ще один запис у соцмережі. Галина зізналася, що вважає чоловіка наркоманом, який потрапив у полон розпусти та заявила, що Куніцин ховається від неї.

"Його неадекватна поведінка виникає через щоденні прийоми наркотичних препаратів, з чим я боролася чотири роки поки не захворіла, як оприлюднив Куніцин, гепатитом С. Тепер я впевнена, що вірусом мене заразили", - сказала вона.

Галина Кашаєва запевняє, що її чоловік наркоман і хоче відібрати в неї та дітей все

Кашаєва також нагадала, що офіційно шлюборозлучний процес, ініційований ударівцем в березні, ще не завершений, оскільки Куніцин не з'являвся на засідання суду.

"Цей боягуз не знайшов у собі мужності порозумітися, ховається від мене і не бере слухавку. Зрозуміло, що він робив все "тишком-нишком", щоб як можна більше вкрасти з сім'ї. Це стиль Куніцина: всі люди, які були біля нього - обмовлені, сидять у в'язницях чи перебувають у розшуку, а він залишається білим і пухнастим", - заявила Галина.

"Я нічого не боюся і не чіпляюся за матеріальні блага, але той труд, який я вклала за 28 років для зміцнення добробуту своєї родини, не збираюся дарувати якомусь брязкальцю. В наркотичному дурмані та полоні розпусти Куніцину постійно потрібні гроші і він здатний зрадити свою фракцію", - додала вона.

Сергій Куніцин вже відповів на звинувачення дружини та заявив, що подасть на неї до суду.

Куніцен прожив з дружиною 28 років, а тепер тягтиме її до суду?

"Безпідставні звинувачення і незаслужені образи на мою адресу з боку колишньої дружини вважаю порушенням кодексу про честь і гідність. У даному випадку можна сказати, що переслідується пряма спроба очорнити не тільки мене, а й близьку мені людину, образ якої далекий від цих мерзенних пасквілів", - написав нардеп.

"Всі ці наклеп і потік бруду також, на мою думку, повинні стати предметом розгляду в суді, в який я сьогодні ж звернувся. Коментування брехливих і брудних подробиць цієї справи, якими сьогодні рясніє інтернет, вважаю для себе більш недоречним", - додав він.

Так нещодавно виглядало подружжя нардепа

Куніцин зауважив, що його нова сім'я не заслуговує того, щоб про неї говорили в такому світлі і в такому тоні.

"У моєму новому будинку спокійна і позитивна атмосфера, де немає місця злості або помсти. Розлучення - це, безумовно, складна подія у долі людини, однак не привід, щоб опускатися до різного роду низькостей і бруднити свою і чужу репутацію. Життя на цьому не закінчується, і завжди потрібно пам'ятати про наслідки наших дій", - зауважив ударіцевь.

Фото з сайту Сергій Куніцина та Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів