Окунська здихалася чоловіка, який її зраджував

15 липня 2013, 10:26

Схоже, "шалене щастя" від третього шлюбу скандальної екс-моделі Наталі Окунської добігло кінця. Жіночка нібито зловила свого коханого Германа Блінова на зраді з її подружкою по соцмережі.

І тепер Окунська у Facebook розповідає, який негідник Блінов і яким сильним було їхнє 25-річне кохання.

Як виявилося, про коханку свого так званого чоловіка Наталка дізналася завдяки соцмережі.

"Фейсбук настільки щільно увійшов в наше життя, що про коханку свого чоловіка я дізналася з кількох їхніх спільних фото на сторінках мережі. Її не збентежив статус одруженого чоловіка і вона забула всі норми пристойності і моралі", - пише Окунська.


Блінов з коханкою не надто вже і ховався від Окунської...

"Ніколи не могла подумати, що сімейні розбіжності між двома люблячими людьми можуть закінчиться від'їздом чоловіка в інше місто з моєю ФБ-подругою. Не від нього особисто, а з коментарів його сестри і матері я дізналася про їхні "щирі, порядні і чесні стосунки" з моїм чоловіком, створені, треба думати, за останній тиждень", - продовжила вона.

Докази зради Блінова з такою собі Юлією Арт, яка зараз вже записана як Юлія Тищенко
Схоже, Юлія є сестрою ресторатора Миколи Тищенка, принаймні на її сторінці у родинних зв'язках зазначено його ім'я у графі "брат"

"Ні, я не стану боротися за нього. Як жінка, що поважає себе і своїх дітей, не бачу для себе можливим зберігати наш шлюб. Хочеться подякувати Герману Блінову від себе і всіх моїх дітей, які його щиро люблять, за щасливий час і безмежну любов", - зазначила Окунська, яка, до речі, не була в офіційному шлюбі з Бліновим.

І наостанок Наталка захотіла здатися дуже благородною жінкою, яка не тримає зла на свого невірного коханого.

"У нас була по-справжньому сильна Любов, яку ми пронесли через 25 років нашого життя і планували бути разом до самого кінця. Я поважаю вибір свого чоловіка і передаю його Юлії Арт з особистими речами та найкращими побажаннями. Майнових та матеріальних претензій не маю", - резюмувала Окунська.

"Шалене щастя" Окунської закінчилося зрадою Блінова

До речі, у Блінова на сторінці з 14-го липня вказано, що він заручений з Юлією Арт.

Син Окунської Ігор написав у коментарях до заручин вітчима: "Несподівано. У ніч перед нашим від'їздом на море Гера провів з нами вечір і ніч, все було добре. Ми любимо його як батька і друга і вдячні, що він був з нами весь цей час. Можна було нам все чесно розповісти, а не ховатися. У нас була дуже хороша сім'я, шкода, недовго ".

Блінов тим часом приймає привітання із заручинами.

"Кожен зробив свій вибір, без сюрпризів", - запевняє він.

Нагадаємо, новина про нового чоловіка екс-дружини Власенка з'явилася у березні. Тоді Наталя представила світу свого американського друга дитинства Германа Блінова.

Фото з Facebook Окунської


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів