Гендиректор "1+1" заборгував екс-дружині 7,5 мільйонів

18 вересня 2013, 16:15

Генеральний директор телеканалу "1+1" Олександр Ткаченко має заплатити своїй екс-дружині Тетяні Гнєдаш 7 мільйонів 810 тисяч 690 гривень. Саме таку суму було встановлено на судовому засіданні у справі розподілу спільного майна екс-подружжя.

До редакції ТаблоID потрапили документи, які підтверджують дану інформацію.

Олександр Ткаченко і Тетяна Гнєдаш розлучилися у 2009-му році. Однак і досі не можуть поділити спільний бізнес.

За словами адвоката Гнєдаш, Олександра Перемежка, жінка неодноразово зустрічалася з екс-чоловіком і пропонувала йому вирішити майнове питання мирним шляхом. Однак Ткаченко і досі не сплатив свій борг.


Ткаченка не випускають з країни через борг перед екс-дружиною

"Наразі йому заборонили виїзд за кордон. Ми використовуємо усі законні методи для того, щоб зобов’язати виплачувати цю суму. Ми проводимо вияв всього можливого майна, яке вже під арештом", - зазначив адвокат.

"На сьогодні питання основної суми боргу вичерпано, тому що рішення давно прийняте, мова вже лише про його виконання", - додав він.

Згідно з ухвалою Солом'янського районного суду міста Києва від 17-го липня цього року, Ткаченку заборонили виїзд за межі України без вилучення паспорту до виконання ним зобов’язань за рішенням Печерського районного суду від 20-го квітня 2012-го року.

Цікаво, що згідно з документами, Ткаченко має рахунки у двох банках. Крім того, він вже не проживає у квартирі, яка раніше йому належала та відчужив її одразу після набрання рішенням законної сили.

ТаблоID намагався почути думку самого Олександра Ткаченка з цього приводу, однак він відмовився від будь-яких коментарів.

На підтвердження вище сказаного наводимо копії рішень суду.

Копії документів надані редакції "Українська правда", фото з сайтів "Дуся" і "Медіаняня", "Комсомольська правда в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів